Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Miért csinálnak olyan filmeket...

Miért csinálnak olyan filmeket az állatokról ahol ők a rosszak?

Figyelt kérdés
Tehát úgy értem, hogy ők tépik szét az embereket. A film+on láttam reklámozott egy filmet macikról. Múltkor egy rottveilerről csináltak horror filmet.
2010. aug. 24. 22:39
 1/5 anonim ***** válasza:
60%
Nem tudom, de szerintem nagyon nagy g*ciség. :S
2010. aug. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Hát ezen én is felháborodtam!:S

És a legtöbben veszélyesnek tartanak emiatt sok állatot! )=

2010. aug. 24. 23:38
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyetértek, emiatt ítélik el az állatokat.. legalábbis ilyesmi miatt
2010. aug. 25. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Gőte válasza:

sajnos egyszer pár hülye úgy gondolta hogy zseniális ötlet ez a "hozzuk rá a frászt a hülye emberkékre" téma...

és tényleg néha már farasztó a sok kígyós, medvés, kutyás és még megnemmondom milyen film... szánalmasak és idétlenek... valamint semmi köze a valósághoz...

de inkább azon kell kiakadni hogy mennyire estelenek...

példakép... reklámoztak mostanában valami filmet coolon ... kígyók... megtámadjáka repülőgépet...


egyszóval éljen a hülye amcsi észjárás...

2010. aug. 26. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát igen. Egyszer néztem egy pókos filmet, jó nagy pókok voltak talán 2x akkora mint egy átlag ember és, hogy az ember hasába petézett le és később az emberből keltek ki a pókok. Na én azóta félek a Pókoktól! Bár alapból is de ettől a filmtől még jobban félek a pókoktól. Meg egy megcsípett ( nem tudom milyen azt hiszem darázspók ) nagyon csúnya lett ott a kezem! :S
2010. aug. 26. 16:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!