Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Egy szörny lakik a padlómban?...

Egy szörny lakik a padlómban? Megnéznétek ezt a képet?

Figyelt kérdés

[link]


tegnap futott át a szobámon, azóta sem tudok aludni, rettegek, kb 4-5 cm hosszú lehetett


2010. aug. 24. 23:56
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
Ez nem szörny, hanem egy sima százlábú, nem fog bántani, ne félj!
2010. aug. 25. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

ájááájjj megfog enni, a viccet félre téve,nem fog bántani csak rohadt gusztustalan szegényke.

Én is rettegek az ilyesfajta "ürmicsodáktól" és addig ütöm a papuccsal amíg látszik :D bármelyik testrésze aztán a fél flakon raid vagy ilyesmi :D

2010. aug. 25. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen és csak a megfelelő pillanatra várnak az invázióhoz.Az emberiség kipusztulása a küszöbön van!
2010. aug. 25. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

őt úgy hívják, hogy pókszázlábú. keress rá


én is frászt kapok tőle

2010. aug. 25. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ilyen állatod van: [link]


Pókszázlábú a rendes magyar neve.

2010. aug. 25. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Fúj hogy ez milyen rohadt undorító.
2010. aug. 25. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Hogyan végezzek el irtást? Mert ha egyet el is csípek, de mi van ha televan vele a lakás?
2010. aug. 25. 11:01
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen, ez egy pókszázlábú (Scutigera coleoptrata). Én is fogtam egyet a múltkor a szobám falán, még sosem láttam azelőtt ilyet. De nem öltem meg, inkább elengedtem a kertben. Ártalmatlan. A hűvös, párás és sötét helyeket szereti, szóval ne félj, nem fog a te meleg és száraz takaród alá bújni.:) Amugy a pókoktól félsz? Mert ha igen, akkor örülnöd kéne ennek az állatkának, mert ő pókokkal (is) táplálkozik.
2010. aug. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!