Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Melyik háziállat harap meg a...

Melyik háziállat harap meg a leggyakrabban?

Figyelt kérdés

2021. jún. 17. 21:28
A kérdező szavazást indított:
Nyúl
Tyúk
Disznó
Marha
Kecske
Birka
Patkány
Macska
Kutya
42 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
78%
A kecske, de nem akar rosszat, csak meg akar enni
2021. jún. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
A macska is csak kóstolgat 😅😅
2021. jún. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
72%
Nem harapok.
2021. jún. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
59%
Az asszonyállat
2021. jún. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
98%
A tyúk max csíp
2021. jún. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
12%
Az asszony
2021. jún. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
83%

Ezeknek nagy részével nem hiszem, hogy bármilyen kontaktba kerülnél ahhoz, hogy megharapjon. Pl. marha, birka, kecske nem harap, előbb öklel fel, és csak akkor, ha felhergeled. Disznót nem szoktunk simogatni szerintem, kaját adunk neki.


Ezekből a macska, kutya, nyúl, ló háziállat, meg jó indulattal a patkány, ha úgy van tartva, nem pedig odaszokott a csatornaszag miatt. A többi mind haszonállat.

2021. jún. 17. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

A macska inkább harap, mint a kutya. Eddig egyetlen nyulas, degus, törpeegeres, patis ismerőstől sem hallottam annyi harapós sztorit, mint macskatartó ismerőseimtől. Kutyaharapásos történetek résztvevője meg többynire kölyök vagy idegen kutya, de az meg nem releváns.

A tyúk meg nem tud harapni, csípni igen, de inkább egymást csípik, mint téged, akkor, ha bemész közéjük. Max, ha hároméves vagy, engem csípett meg már tyúk ovis koromban, de azavrgattam meg sarokba szorítottam szerencsétlent.

2021. jún. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem eddig 7 macskám volt, és egyik sem harapott. Viszont olyan nyuszim volt, aki rendesen kiharapott anyukám lábából...szóval az állat "személyiségétől" függ szerintem.
2021. jún. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!