Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Milyen finomságot vihetnék...

Milyen finomságot vihetnék magammal az állatkertbe, hogy megetessem az állatokat?

Figyelt kérdés
2010. aug. 26. 00:25
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
9%
ohh.... istenem de felfújjátok. ezek csak állatok nem emberek!!! mindenki úgy ír mintha az emberiség ellen követne el merényletet. juj jujjj jujujujujjjj mit bánom én dobálj be nekik amit szeretnél xd ennyi hü áhh mind1. tényleg nagy az isten állatkertje és nagyon alacsony a kerítés....
2010. aug. 26. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne bántsátok! Legalább megkérdezte és nemcsak úgy bedobált mindenfélét! Egyébként szerintem is zoo csemegével. (már amelyiket lehet)
2010. aug. 26. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

"tehát nem árt ha van nálad nejlonzacsi"


Ez az egyik legártalmasabb, amit tehetsz. Zoo csemegét csak speciális papírzacskóba szabad tölteni, amelynek nagyon egyszerű oka van. Az az állat, amelyiket eteted kézközelségbe kerül, az etetés mibenléte valószínűsíti azt, hogy a zacskót kézben tartod. Az állat "megtanulta", hogy a csemege abból jön ki, ami a kezében van az "önkéntes etetőnek", ezért sokkal inkább a zacskóra, és nem a kezedben lévő pár szem csemegére vadászik. Nagyon sok esetben sikerrel. És az állat nem áll neki "zacskót bontani", hanem úgy ahogy van, zacskóstul-szőröstül-bőröstül megeszi. A kecskék pl. kifejezetten szeretik a zacskót megenni.

Pont ezért készülnek a zoo-csemegés papírzacskók csak természetes, emészthető anyagokból. Egy nejlonzacskó akár végzetes is lehet az állat számára.

2010. aug. 26. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
44%

Én pl. tudom melyik állat mit eszik és elölre szoktam készülni, de csak akkor adok nekik ha nem látják gyerekek vagy hülye kamaszok(már bocs, kamaszok). Biokertészkedünk, így nyugodt szívvel viszek aktuálisan termő gyümölcsöket, almár, répát, ezek tuti nem vegyszeresek, de a bolti lehet az. És azt is figyelni kell, h egyes állatok(pl. a makákók) összeverekedhetnek ha nem ismered a csapatot és egy alsóbbrendűnek adod a finomat, nem a vezérnek elsőre.

Amiből nem lehet gond, 1-2 szem mogyorót vihetsz a mókusoknak(Pesten aleopárdok mellett vannak ha jól emlékszem, hollókkal együtt).

De ha nem ismered eléggé az állatokat, maradj a zoocsemegénél!

2010. aug. 26. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!