Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Hogy kezdjek el tanulni az...

Hogy kezdjek el tanulni az állatokról?

Figyelt kérdés
2021. júl. 9. 18:03
 1/8 anonim válasza:
100%
Nézz dokumentum filmeket, olvass könyveket. Pontosan milyen állatokról lenne szó? Vizi / szárazföldi?
2021. júl. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Pl minap egy sólyom rávetődött egy kis nyuszira és elkezdte marcingolni, a kis nyuszi nagyon sírt, hirtelen ott termett egy őzike gida és széttépte a sólymot. A kis nyuszi megmenekült. Aki bajban van és védtelen védd meg. Főleg a gyerekeket.
2021. júl. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hol találhatok nekem való könyveket?
2021. júl. 9. 18:37
 4/8 anonim ***** válasza:
65%

2-es szep mese de:)

Az ozike nem tudja szettepni a solymot.

Ha megakadalyozod a solymot,hogy szettepje a nyulat akkor etlenhal tehat nem tettel jot…

Ilyen az elet

2021. júl. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Bármilyen könyvtárban tudsz, de ha elmondod milyen állatokról akarsz tanulni akkor keresek neked egyet ( én vagyok az 1# )
2021. júl. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%

4-es: https://www.youtube.com/watch?v=T3daEXYe19g


Valóságos :) Lehet sólymokból több volt mint kis nyuszikából. De a kis ártatlan nyuszikát megsajnáltam nagyon, utána pedig örültem hogy megmenekült.

2021. júl. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

2-es, érdekes világnézet!


A sólyom az életéért ölt, mert különben éhenhal, ez az élet rendje, a ragadozó vadászik.

Az őz viszont passzióból, szimplán gonoszságból gyilkolt. Semmi előnye nem származott belőle, szimplán az értelmetlen gyilkolás miatt tette.

Mi van, ha a sólyomnak emiatt halnak meg a fiókái is?!


Kérdező, én pl. nagyon sok Cesra Millan filmet néztem.

Nem néhányat, annyiból ilyen téren semmit nem lehet tanulni, 1-2 problémás állat története ehhez nem elég.

Tényleg rengeteget. A csodálatos kutyadokinak pl az összes évadának összes részét.

És így valóban lehet tanulni egy olyan szemléletet, teljesen más dimenzióba viszi az embert (a kutyákéba, állatokéba) és valóban rengeteget lehet belőle tanulni, mert ez a fajta szemlélet átültethető az emberek hétköznapjaiba is.

2021. júl. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Szerintem az őznek a kicsinyeit egyszer megtámadhatta már valami madár féle, és most bosszút állt. Mert hát egyes állatok is éreznek.

Vagy a nyuszinak lehet a barátja. Vagy csak szereti a nyuszikat.

2021. júl. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!