Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » A pécsi állatkertben van zsiráf?

A pécsi állatkertben van zsiráf?

Figyelt kérdés
2010. aug. 27. 10:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Nincs. Tigris sincs már... :S
2010. aug. 27. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors választ.

Sajna akkor nem oda megyünk. :(

2010. aug. 27. 10:38
 3/8 anonim ***** válasza:

Pestit vagy a Szegedit érdemes megnézni.

Hol laktok? A neten rátudtok keresni, hogy kb. mi található az állatkertben.

2010. aug. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Békés megyében lakunk, így Szegeden többször is voltunk. (Állatkert rajongó vagyok:))

Ahol voltunk már: Szeged, Debrecen, Nyíregyháza, Budapest, Veszprém.

Az anyósom miatt kellene a zsiráf. A kedvenc állata és jó lenne, ha lenne. Ez alapján választanánk úticélt.:)

2010. aug. 27. 10:48
 5/8 A kérdező kommentje:
Ja és megnéztem a neten a többi lehetőséget, csak a pécsi állatkert honlapján nincs semmi fenn. Épp fejlesztik.
2010. aug. 27. 10:53
 6/8 anonim ***** válasza:
A Veszprémi állatkertet is érdemes megnézni. Bár már régen voltam, de szerintem egy nagyon jó állatkert.
2010. aug. 27. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Veszprémben szeptembertől lesznek zsiráfok a vadonatúj Afrikaházban. [link] A főoldalon lejjebb görgetve olvashatók a részletek. Nagyon jó állakert, érdemes megnézni. A pécsiben egyszer voltam, az elég is volt, mert borzalmas volt. Apró parkoló, meg elhanyagolt volt az egész, abban a ketrecben ahol épp nem volt állat az tiszta gaz volt stb. Persze azóta lehet, hogy javult.
2010. aug. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
jelentem,azóta se javult :D :( (egy pécsi)
2011. máj. 27. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!