Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Van olyan vágóhíd Magyarország...

Van olyan vágóhíd Magyarországon ahol vágnak lovakat? Mert én szeretnek megmenteni egy vagy akar 2 lovat is. Vágóhídról adnak ki lovat? Ha igen kb. Mennyiért? Vagy tudtok olyan lóról amit vágóba szeretnének küldeni?

Figyelt kérdés
2010. aug. 27. 23:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen.!

Sajnos van vágóhív MO-n ,lovakat is vágnak.-.-" :S

:(

szerintem el lehet őket hozni, ha fizetsz érte..!

álltalában 50 ezerért szokták odaadni őket.attól függ mia baja és mennyire sovány stb.

ha "csak" sziplán sovány de még hasznnálható akkor kb 80-100 ér a tied.

ha több baja is van és már a lábai rosszak vag yidős v maradandó sérülés akko 30-60 ezerért a tiéed.

14/L

10éve lovagolok.barátnőmnek mai napig olyan a lova akit 70 ezerért vettek meg mert csikókorában belelépett a jégbe,ajég elvágta alábát és vágóhídra akarták küldeni.mai naig versenyik vele.

2010. aug. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Es van valamelyik vágóhídnak honlapja vagy hol vannak Magyarországon vágóhidak ahol vágnak lovat?
2010. aug. 28. 20:43
 3/5 anonim ***** válasza:

hát nemhiszem h reklámozzák magukat h végjék le a lovakat sorra..

én se reklámoznám:S

[persze én meg se tenném.]

am google.hu.

2010. aug. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia.!


Találtál lovat?? :)

2012. máj. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Csady ***** válasza:
Sziasztok én is kutatom már egy ideje ezeket a vágohidakat mert én is vennék onnan de nem találni a google tehetetlen ebben a kérdésben:( de állítolag móron van lóvágás is.
2012. dec. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!