Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Az miért elfogadott, ha...

Az miért elfogadott, ha valaki nyíltan utálja a macskákat, de, ha valaki a kutyát meri utálni, akkor mindjárt keresztre van feszítve?

Figyelt kérdés
Több ismerős is nyíltan utálja a macskákat, arra egy macskás nem szól semmit. De, ha fordítva van, hogy a kutyát utálom akkor egyből hogyan lehetek ilyen szívtelen ember? A kutya az ember legjobb barátja, a macska csak kórságokat terjeszt.
2021. júl. 24. 12:25
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
90%
A szellemileg visszamaradt egyedek (nem, nem a kutyaszeretők általánosságban) sajnos azt képzelik, hogy egy kutya több egy macskánál, mert az mindig hűséges, meg a legjobb barát, stb... Csak azt nem értették még meg, hogy az élet az élet, nincs eltérés. Persze, másképp viselkedik egy kutya és egy macska, de például az enyémek épp úgy hallgatnak a szavamra mint egy kutya tenné, nem terjeszt semmit, stb.
2021. júl. 24. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
89%
#1 Ugyanez a véleményem.
2021. júl. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
38%
Én sem kedvelem annyira a macskákat, a kutyák a mindenem, de soha nem mondtam senkire, hogy szívtelen csak mert ő a macskákat jobban preferálja, na de ha már bántja is a kutyákat csak mert nem szereti őket akkor igen is szívtelen, de ez egy más tál tészta. Én személy szerint azért nem szeretem a macskákat, mert a hasukat nagyon szeretik és amikor elmennek akkor jönnek haza ha éhesek. "Kutyának gazdája, macskának szolgája" ez szerintem igaz.
2021. júl. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
64%

ez azért van,mert a kutya összességében hasznosabb,mert oké, hogy a macska megfogja az egeret,de ez néhány kutyafajtára is kivetíthető.

de egyetértek az 1-es sel

2021. júl. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 vantel ***** válasza:
9%
Mert a macskák idegesítőek.
2021. júl. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
68%

Utolsó, hányan tartanak a hasznossága miatt kutyát?

Mi a hasznossága pl egy csivavának, tacskónak, stb?

De még a munkakutyák többségét se a hasznosságuk miatt tartják.


Az meg, hogy a macska csak a hasa miatt jár haza, a szokásos idióta közhely, olyanoktól, akiknek halványlila gőzük nincs a macskákról.

2021. júl. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
75%
Ezt én sem értem. Személy szerint az évek teltével egyre jobban és jobban bírom a macskákat (és egyre kevésbé a kutyákat, bár szeretem azokat is). Itt ahol lakom, van egy egészen különlegesen szép és fura macska. Mindig odajön hozzám, azt is megtanulta, hogy hogyan simogatom meg. (Ő is bizonyos módon közelít.) Soha nem adtam neki semmit. Mégis odajön.
2021. júl. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
84%
Nekünk van macskánk és kutyánk is. A macska nemrég érkezett, furcsa és idegen, mert más a kutyához képest a viselkedése, de a kutyát érzem még mindig magaménak és a társamnak. A macskák is szerethetők és a kutyák is egyaránt, természetesen van mindenkinek kedvence, emberek vagyunk más és más nézőponttal.
2021. júl. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
44%
A baj az, hogy ti mnd ugy tekintetek a Haziallatokra, mintha Emberek lennenek, es Tobbre becsulitek a kapcsolatotoak egy allattal, meg egy szamotokra ismeretlennel is, mint a legtobb csaladba egy Atlagos hetkoznapi emberrel!
2021. júl. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
78%
A kutya és a macska is szeretetre vágyik, ezen nem lenne szabad vitázni és utálni az állatokat.
2021. júl. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!