Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Melyiket szeretitek jobban...

Melyiket szeretitek jobban kutyat vagy macskat es miert?

Figyelt kérdés

2021. júl. 31. 00:23
A kérdező szavazást indított:
Kutya
Macska
61 szavazat
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
2021. júl. 31. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
77%
Kutyát, mert sokkal barátságosabb, és aktívabb.
2021. júl. 31. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
50%

Macska, mert sokkal szebb/cukibb feje van, puha, dorombol, aranyos hangja van, nem ugrál rád, nem hiperaktív, nyugodtabb természetű, ha magára hagyod akkor elvan magának és kb sosem büdös, hanem kifejezetten jó a természetes illata.

Kutya maximum csak azért, mert meg tud védeni fizikailag (ugyanúgy meg is tud ölni) illetve tudsz vele menni sétálni.

2021. júl. 31. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
21%
A harmadiknál a "meg tud ölni" azt nyilván negatívumként írtam, tehát a kutya meg tud védeni téged, de ha olyan kedve van akkor szét is tud harapni. Tehát ez a kutyától függ, kiszámíthatatlanok, míg egy agresszív macska maximum megkarmol és elszalad, de megölni nem tud.
2021. júl. 31. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim válasza:
31%

Hallotam már olyanról, hogy macska ölt meg majdnem egy embert... Szóval, ennyi🙃

Ja, és inkább kutya😃

2021. júl. 31. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
78%
Inkább macska. Sok aranyos van köztük, de legrosszabb esetben is közömbösek nekem. Viszont a kutyák között van nagyon szimpatikus, viszont van, amelyik rohadt agresszív és félek tőle.
2021. júl. 31. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
84%
Mindkettő, de inkább macska. Egyszerűen azért mert jobban passzol a természetemhez egy nyugisabb, önállóbb állat. Nem tudnám a kutyának megadni azt a foglalkozást amit igényel, így inkább nem hozok kutyát a házhoz (azért hogy kínlódjon semmi értelme)
2021. júl. 31. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:
7-es en is igy vagyok. Nem tudom hogy lettel csak 61% mikor a sajat szempontodnak megfeleloen valasztottal. Igy a helyes.
2021. júl. 31. 01:30
 9/33 A kérdező kommentje:
Valaszoltal
2021. júl. 31. 01:31
 10/33 anonim ***** válasza:
63%

Szeretem mindkettőt, de inkább macska…

Akárki mondjon akármit, a kutyák között igenis sok a kiszámíthatatlan.

Nem kell messzire mennem ahhoz, hogy 2-3 olyan kutya jöjjön velem szembe, akit a gazdája alig bír visszatartani és torkuk-szakadtából ugatnak, morognak.

Lehet hogy ez nem az adott kutyák hibája, hogy ilyenek lettek, de egy macska nem nagyon lesz ilyen.

2021. júl. 31. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!