Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Kutyakozmetikusra szerintetek...

Kutyakozmetikusra szerintetek mennyire van szükség?

Figyelt kérdés
Szerintetek hiányszakma? Meg lehet élni belőle magánvállalkozóként?

2021. aug. 12. 10:11
 1/6 anonim ***** válasza:
27%
Még nem hallottam olyan kutyakozmetikusról, aki ne élt volna meg. Egyre több az ilyen öleb, amiket folyamatosan csinosítgatni kell, ha nem akarja a gazdi, hogy a vendég a tányérjába hányjon a kutya szag miatt
2021. aug. 12. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%
Nem hinném, hogy hiányszakma. Nagyobb városokban biztos meg lehet belőle élni, egy kis faluban viszont ahol a kutya egyetlen szerepe hogy bio csengő- nem.
2021. aug. 12. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%

Egyre inkább szükség van rá. Azt neked kell felmérned, hogy ahol szeretnél nyitni, mennyire hiány vagy esetleg már telített-e a piac.

Tényleg nem mindegy, hogy egy nagyobb városról vagy egy kistelepülésről van szó.

2021. aug. 12. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igazából elég nagy város. Gyerek mellett szeretném kitanulni, amíg itthon vagyok. A jelenlegi munkahelyre nem tudnék visszamenni a beosztás miatt, nem gyerek barát. Ezért gondoltam, hogy jobb lenne valami, ami rugalmasabb vagy akár tőlem függ. Az állatokat pedig nagyon szeretem, úgy gondolom még a kisbabám is imádná a későbbiekben.
2021. aug. 12. 10:39
 5/6 anonim ***** válasza:
87%

Akkor nézz körül a városban, hogy van-e, mennyi van. Nézd meg az oldalukat. A képekből, értékelésekből, leírásokból sok mindenre lehet következtetni.

Ha egyedül vezetnék egy vállalkozást és te dolgoznál az üzletben is, akkor azért annyira nem gondolnám rugalmasnak. Ha túl lazán kezeled, akkor nem lesznek vendégeid, mert neked az ők kényelmükhöz kell igazodnod, nem fordítva.

2021. aug. 12. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
84%

Csak az gondolja a szolgáltatóipart rugalmasnak, aki sosem dolgozott vbenne vállalkozóként.

Ha ki akarod termelni a költségeidet, és keresni is akarsz,akkor bizony sokat kell dolgozni, képezni magad. Pláne egy ilyen költséges szakmában.

Kereslet van rá, nem csak az ölebeknek, hanem a nagyobb testű kutyáknak is.

2021. aug. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!