Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Egyszer mindegyikük elmegy....

Egyszer mindegyikük elmegy. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Szomorú kérdés...

Nem élnek örökké, a legtöbbünk jópár kedvencét túléli. De hogyan tovább, hová kerülnek ők?

Kinek mi nyugtatja meg a lelkét, ha eltemetheti (kert, erdő) elhamvasztatja és hazaviszi az urnát, vagy egyéb megoldást választ?



2021. aug. 14. 10:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
88%
Társasházi lakásban élek, így nem lenne hová eltemetni, sajnos. Kisállattemető jöhetne szóba, de azok is csak pár éve jöttek divatba. Amikor gyerek voltam, és el kellett altatni a cicánkat, ott hagytuk a testét az állatorvosnál.
2021. aug. 14. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Múltkor egy hölgy feltett egy nagyon megható videót, hogy a 14,5 éves tyúkja haldoklik. Megköszönte a pipinek remegő hanggal, hogy annyi kiscsibét felnevelt! Sőt! Még idén is felnevelt egy utolsó generációt!

Ilyenkor az könnyíti a lelkemet, hogy az állatom boldog, hosszú életet élt, és mindent megadtam neki, amit tudtam! Tudom, hogy jó helyre kerül és boldog lesz abban a másik világban!

Egyszer találkozunk és akkor örökké együtt leszünk mindnyájan!

2021. aug. 14. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
#2, értem, ez így van, de mi történik a holttesttel?
2021. aug. 14. 11:17
 4/16 anonim ***** válasza:
18%
Hova kerülne? dögkútba, vagy a föld alá.
2021. aug. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a kertben alussza örök álmát egy cica. Tavasszal ibolyák borítják a hantot.
2021. aug. 14. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
87%
Az én állataim a kertben lettek eltemetve, de a kutyusomat már hamvasztani szeretném. Az, hogy majd elszórom-e a hamvait vagy magam mellett tartom míg élek attól függ hogy képes leszek-e rá vagy sem.
2021. aug. 14. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
35%
6/ csak temesd el szépen kell a természetnek a nitrogén..
2021. aug. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
63%
#8 Mert? Most ebben mi rossz volt? Az emberek nagyrészt eltemetik a halott állataikat, ez természetes. Vagy ha valakinek farmja van sok állattal, dögkútja is lehet. Miért kell egyből azt reagálni most emiatt, hogy reméled, hogy én is oda kerülök? Normális vagy?
2021. aug. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
68%
#9 hagyd őket a gyakorisok többnyire érzelmileg instabilak és kirekesztettek. érzelmileg és szociálisan szinte nullák. Semmit se tudnak az életről. A névtelenség álarca mögött most kedvükre beszólogatnak másoknak , és büszkék a hiányos tudásukra.
2021. aug. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
22%

9.Te normális vagy?..pont erre van szüksége a kérdezőnek,pont ilyen válaszra...


10.kösz hogy pártolod a szívtelent..

2021. aug. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!