Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Hogyan tovább, Overdose?

Hogyan tovább, Overdose?

Figyelt kérdés

Tud vajon még a régi szinten versenyezni ezután?

7.lett Baden-Badenben.


2010. aug. 29. 17:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
remélem győzni fog a 15-ben!
2010. aug. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
lehet még nem melegedett be. vagy pedig ennyi volt a "karrierje"
2010. aug. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
100%
És hogy lett 7.? Fél óráig szórakoztak előtte verseny előtt, amitől teljesen elfáradt. Az ember is elfárad ha verekszik. Szánalmas, hogy így is indítanak versenyt, alapjáraton vagy nem kellett volna elindítani, vagy nélküle kellett volna indulnia a versenynek, ez rossz fényt vet rá.
2010. aug. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Majd meglátjuk, hogy teljesít a német csodaló!
2010. aug. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:

3. vagyok és azt kihagytam, hogy

5-10 ember szórakozott vele, próbálták berángatni és ez nagyon megterhelte a szervezetét.

2010. aug. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

ő egyértelműen jelezte,hogy nem akar futni,nem hallgattak rá.

Soha életében nem csinált még ilyet,hogy nem állt be a gépbe.

2010. aug. 29. 17:50
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Overdose még mindig Overdose. Egyértelműen jelezte hogy nem akar ma menni, érezte hogy nem fog menni. Neki van benne a legnagyobb munkája, hiba volt nem hallgatni a jelzéseire.

Ettől még számomra továbbra is veretlen, hiszen ha rajta múlt volna, márpedig ő tudja igazán milyen formában van, akkor most nem indult volna és veretlen lenne. Sztem továbbra is tud majd szép versenyeket nyerni, de már nem lesz ott a veretlenség terhe, bár egy kis kétségem van affelől, nehogy az legyen hogy megtört a ló, hogy bekényszerítették, hogy az emberek miatt veszítenie kellett(gondolj bele, ez olyan mint amikor egy gyerek nem akar bemenni a versenyre és erőszakkal benyomják, a dulakodástól feldúlva nem is tud ott lenni se lélekben, se testben igazán, aztán azon veszi észre magát hogy csúnyán megverték, ráadásul Dozi ilyet ugye még sose élt át hogy elzúgnak mellette ennyien).

Sajnálom igazából Dózit, számomra kínzásnak minősül amit tettek vele és tehetetlen dühöt érzek azok ellen akik rosszul döntöttek, bár tudom, ezzel nem segítek a lovon. Ahogy néztük a közvetítést és láttuk h ágaskodik, azonnal összerándult a gyomrom, hogy ugye nem tuszkolják be, hát nem látják, hogy nem akar? kit érdekel, hogy nem indult volna, nem akart.

De már késő.

Azon is gondolkoztam mitől lehetett ilyen ideges, hiszen pénteken azt mondták jót futott. Gondoltam mindenre a legrosszabbtól a legnevetségesebb okokig, de egyszerűen nem tudom megfejteni, talán a pannoniaoverdose.hu-n kapunk estefelé magyarázatot.

De a legfontosabb: remélem jól van egészségileg.

2010. aug. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Én sajnos nem láttam, de azt hallottam, hogy most levették a csuklyát a startgépbe vezetés előtt, ez igaz?

Eddig mindig abban állították be a startgépbe.

2010. aug. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
Imperial sem tudott győzni mindig a versenyein mégis az egyik legnagyobb magyar versenyló!!!!!!! Egyébként is két éve már bizonyított Baden-Badenben, és talán figyelembe kellene venni azt, hogy szinte közvetlenül a felépülése után az adott futamnál magasabban kvalifikált lovak ellen indult.
2010. aug. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Azért 1 vereség nem a világ.
2010. aug. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!