Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Hol lehet kapni afrikai csiguszt?

Hol lehet kapni afrikai csiguszt?

Figyelt kérdés
Újpesten érdekelne első körben,tud e valaki lelőhelyet? ☺️

2021. aug. 26. 13:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Szia! Őt keresd fel! A bolt kisállatkereskedés ugyan, de a halak, tengerek a mindene. Szerintem nem kispályás a srác, de hogy nem csak egy szimpla eladó, az biztos!

Még vmi kiscápákat is tart. Egyszemélyes bolt, annyira pici, de infót, eligazítást,

segítséget biztosan kaphatsz, jó esetben csiguszt is.

A Rendőrség főbejáratától kb. 20 lépésnyire van a bolt.

Nem hinném, hogy sokat lóg a fácsén, attól sokkal értelmesebb, inkább telefonálj,

de semmiképpen ne találomra indulj el, mert (számomra legalábbis) követhetetlen

a nyitvatartása.

2021. aug. 27. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
jaj nagyon koszonom,azt hittem ez mar meg is szunt 🙈 sose lattam nyitva,koszonom utanna kerdezek ☺️
2021. aug. 27. 06:15
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Megkérdeztem a srácot : egyáltalán nem foglalkozik afrikai csigával. Viszont azt is megtudtam, hogy annyira szapora, hogy ha ügyesen keresel,

vagy 100Ft-ért utánad dobják, vagy akár ingyen is hozzájuthatsz, annyira

szapora jószág. Állítólag elég hangosan eszik.

Keress olyan fácse-csoportokat, ahol ilyen csigatulajdonosok vannak,

biztos potom pénzért kapsz.

Üdv., szép napot!

2021. aug. 31. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm,az lesz igen,mert böngészgetek de nem találok állatkereskedésben sajnos csiguszt.
2021. szept. 2. 07:29

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!