Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Macskám megsebesített egy...

Macskám megsebesített egy madarat, és eléggé megsérült, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Észrevettem, betettem egy ketrecbe, van 2 mélyebb seb rajta. Állatorvos még nincs nyitva. Ugye nem kell majd érte nekem fizetnem, ha felhívom őket? Mi a teendő?
2021. aug. 30. 09:18
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
Mármint értelemszerűen az ellátására gondolok.
2021. aug. 30. 09:19
 2/24 anonim ***** válasza:
93%
Nyilván neked kell kifizetni, ha kezeltetni akarod.
2021. aug. 30. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Ja, értem. Az állatvédők akkor védik az állatokat, ha a bejelentő fizet. Jó világot élünk.
2021. aug. 30. 09:22
 4/24 A kérdező kommentje:
Akkor mit tegyek? Egy rigóról van szó, mit tegyek be neki enni?
2021. aug. 30. 09:23
 5/24 anonim ***** válasza:
65%
minek nyúltad le a macska kajáját most már fizess ha ilyen minden lében kanál vagy
2021. aug. 30. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
98%
Madármentő egyesületet keress fel, majd ők átveszik és gondoskodnak róla! A sima kutyás-macskás állatorvos amúgy sem lesz jó, mert nem értenek a madarakhoz, egzotikus állatokhoz értő kellene. Egyébként belső vérzése, csonttörése is lehet. Nem tarthatod meg. Szóval hívd a madármentőket, csak így van esélye életben maradni.
2021. aug. 30. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
28%
tekerd ki a nyakát és add oda a macskának
2021. aug. 30. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
81%

"Ja, értem. Az állatvédők akkor védik az állatokat, ha a bejelentő fizet. Jó világot élünk."


Mielőtt ítélkeznél és méltatlankodnál, elgondolkozhatnál azon, hogy a madármentő egyesületek, állatmenhelyek is nagy részt adományokból, felajánlott adó 1 %-okból finanszírozzák a munkájukat, az ott dolgozók pedig önként, anyagi ellenszolgáltatás nélkül, a szabadidejükben végzik ezt a munkát.


Te esetleg ajánlottál már ilyen célra pénzt, vagy végeztél önkéntes munkát ilyen helyen?

2021. aug. 30. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
2%
Szegény macska, nagy baja lett ?
2021. aug. 30. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Talán pont ezért mondom, hogy elég szégyen, hogy ilyen világman élünk, hogy ezeknek az egyesületeknek a mi adományainkból kell fenntartaniuk magukat, ahelyett, hogy a vezetőség megsegítené őket, hogy az ilyesfajta helyzetekben tudjanak cselekedni. Ti, meg akik ennyire érzelmi fogyatékosok vagytok, inkább dolgozzatok magatokon, ahelyett, hogy ide jöttök levegőt rontani.
2021. aug. 30. 09:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!