Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Tudnatok ajanlani allatfuvaroz...

Tudnatok ajanlani allatfuvarozot Mo-rol Skociaba?

Figyelt kérdés
Egy kiskutyat szeretnenk ajandekba kuldeni. De akikkel eddig targyaltam, mar a brexit ota nem szallitanak allatot.

#fuvarozas kulfoldre
2021. aug. 31. 16:08
 1/6 anonim ***** válasza:
66%
Benzinpénz, ellátmányi pénz (kutyának, embernek) és 1000 euró. Ennyiért kiviszem.
2021. aug. 31. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
32%
Persze, hogy nem mert, Angliába bemenet karantén van, plusz a távolság is túl nagy. Vidd el személyesen vagy sehogyan (mert felelőtlenség).
2021. aug. 31. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Vannak cegek akik fuvarozassal foglalkoznak hivatalosan. Ilyen gondoltam, nem magan szemelyre. .
2021. aug. 31. 16:37
 4/6 anonim ***** válasza:
31%

[link]


[link]

Így elsőre ezeket találtam. Igazából volt még találat rá google-n, ha nem felel meg nézelődj még, elég beírni, hogy kutya szállítás Skóciába/Európába

2021. aug. 31. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Oda kutya!

Ők nagyon profik.

2021. aug. 31. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

A Zsofutar mar nem szallit allatokat a UK-be.

Az odakutyanak irtam uzit, de meg bem valaszoltak.

Plusz meg jo par ceggel kapcsolatba leptem mielott itt kerdeztem volna.

Hiaba adja be a google, a brexit ota senki sem szallit allatokat. Azert bizom benne, hogy talalunk vkit.

2021. szept. 1. 00:30

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!