Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » A macska és kutya minden más...

A macska és kutya minden más állattartást háttérbe szorított?

Figyelt kérdés

2021. szept. 4. 13:51
 1/4 anonim ***** válasza:
79%
Hát az attól függ milyen más állattartással hasonlítjuk össze. Pl. a haszonállattartást nem fogja soha háttérbe szorítani. Ha csak olyan síkon mozgunk, hogy háziállatok, akkor igen, de közben meg szerintem nagyjából mindig is így volt, sőt, régen nem is igen tartottak hörcsögöt/tengerimalacot otthon.
2021. szept. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Háziállatra gondoltam
2021. szept. 4. 14:03
 3/4 anonim ***** válasza:
75%
Sok a díszmadaras, akvarista, kisemlősös is. Inkább ott látom a kutya/macska dominanciát, hogy van olyan állateledel/-felszerelés bolt, ahol csak kutyáknak, macskáknak lehet vásárolni. Nekem kutya mellett nimfapapagájok vannak, madaraim előbb voltak, mint kutyám.
2021. szept. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
62%

Nem mondanám hogy kiszorította, más házikedvencek sosem voltak túl népszerűek...

pl dísznyulat, rágcsálókat csak pár évtizede tartanak hobbiállatként...

2021. szept. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!