Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Macska vagy kutya?

Macska vagy kutya?

Figyelt kérdés

Melyikeket szeretitek jobban?


Előnyei és hátrányai mind a kettő állatnak?



2021. szept. 6. 21:08
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
58%
Kutyámat azért szeretem, mert hűséges, mindig a kedvemben akar járni, mindig teljesíteni akar. Macskám ha akar valamit odamegy hozzám, ha meg rámun elmegy. Öntudatos kis rohadék :)
2021. szept. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
94%

Mindkettőt szeretem.


Most csak cicám vannak, de a kutyákkal sincs semmi bajom.

2021. szept. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
87%
Az én személyiségemhez és a családunk életviteléhez sokkal jobban passzolnak a cicák. Sokkal szimpatikusabb az, hogy van véleményük és kicsit öntörvényűek, mint az a meghunyászkodás, ami a kutyákra jellemző. Én nem tudnék felsőbbrendűként viselkedni egy állattal, a kutyák ezt igénylik. Kicsi gyerekeink vannak, nem tudnánk a kellő mozgást sem biztosítani. Tyúkjaink, veteményesünk van, de csak a nagytestűek tetszenek… minden szempontból macskás család vagyunk. 2 benti cicánk van. 😊
2021. szept. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
51%

Kutya előnye:

-hűséges

-lehet vele játszani

-bohókas

-értelmes, tanulékony

Hátrányt így nem tudnék mondani. Biztos jönnek majd azzal, hogy sokat kakil, sok séta kell neki stb. de akinek ez hátrány az ne vegyen kutyát.

Macska előny:

-néha jó ha dorombol

-néha játékos

-nem eszik túl sokat

Hátrány:

-nagyon öntörvényű, makacs

-változó a hangula

-és 1es szavaival élve "kis rohadék".

2021. szept. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
69%
Egyértelműen macska. Kinek kéne egy feltétlenül "hűséges", szolgalelkű lény, aki folyton láb alatt van, akkor is ha nem kell, idegesít és folyamatosan az agyadra megy? A macskának egyénisége van, tiszteletét ki kell érdemelni, meg kell érte dolgozni. Kutyája bárkinek lehet, a macska bizalmáért viszont sokat kell dolgozni.
2021. szept. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim válasza:
90%
Macska párti vagyok
2021. szept. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
85%
Macska, gyerekkorom óta hű társaim, mindig megtalálnak. Imádnivaló öntörvényű kis dögök, olyan jó puha és meleg 😃.
2021. szept. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
57%

Oroszlán.


Előnye: remek hàzörző.

Hàtrànya: kicsit szeszélyes!

2021. szept. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
77%

Macska

A kutyákban nem szeretem hogy ugrálnak, túlságosan örülnek, önállótlanok. Idegesítőek.

Távolról van ami tetszik, főleg a tacskó..de nem nekem valók.

2021. szept. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
79%
Nekem macska.
2021. szept. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!