Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Megvédenétek kutyátokat,...

Megvédenétek kutyátokat, macskátokat?

Figyelt kérdés
Tegyük fel hogy az utcában kiszökött a kutya vagy macska. És egy csapat hülye odamenne és elkezdené "bántani"? Ti mit tennétek? Hívnátok a rendőrséget és várnátok vagy közbe lépnétek?
2010. szept. 1. 16:34
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
közbelépnék,ne bánsa senki az én állataimat...
2010. szept. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
66%

A saját állatom nem szökik ki. De ha valaki bántani akarja akkor nem gondolkoznék, nem érdekelne hányan vannak... Volt már ilyen csak másik kutyával aki elég nagy volt. De engem az nem izgatott. Amúgy pedig a kutyám is tud harapni ha kell.

Ha más állata lenne akkor is megpróbálnám megvédeni.

2010. szept. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen saját kezembe venném az egészet, a rendőr legalább 15 perc mire odaér.

Remélem nem veled történt ilyen szörnyűség.

2010. szept. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
100%
megvédeném..rendőrséget nem hívnák rögtön mert mire kijönnek az állat már nem élne.és ha ode menne 1 csapat hülye akk én is odamennék is leverném az egészet(megpróbálnám)
2010. szept. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
szétvernék mindenkit ha hozzá mernének érni az enyémekhez!!!gyülölöm az olyan embereket,akik bántják,ütik ,verik az állatokat.Nagy kár,hogy nállunk ez még nem büntetendö,csak Magyarországon.21L.
2010. szept. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
A tompa széklábat is beleállítanám a hátába annak, aki bántaná.
2010. szept. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
100%
Ha egy csapat taknyos hülyegyerek akkor valszeg átrendezném mindegyik pofiját:)Ha velem egyenrangúak akkor sem hagynám annyiba, max engem vernek meg a kutya helyett:D
2010. szept. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Szerencsére ilyen még nem történt velem és a macskáimmal. De ha megtörténne én sem gondolkoznék megfognék egy sodrófát aztán jól fejbevágnám őket.
2010. szept. 1. 16:48
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem cicám van,nem jár ki,úgyhogy ez a veszély szerencsére nem fenyeget minket,de ha mégis így történne,megvédeném!Ő a kisfiam,nem bánthatja senki!
2010. szept. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
20%

Megvédeném, de nem verekednék.. Csak, ha nagyon olyan a helyzet.



"A tompa széklábat is beleállítanám a hátába annak, aki bántaná."

Grat, intelligencia mindörökké, nemde?

2010. szept. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!