Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Kik gyűjtik össze az elütött,...

Kik gyűjtik össze az elütött, megdöglött állattetemeket az utakról? És mit csinálnak vele?

Figyelt kérdés
2010. szept. 2. 15:01
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
77%
A gyepmesterek és elhamvasztják őket.
2010. szept. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
hát nálunk senki. pár hete elütöttek egy ciccát itt nálunk az utcán és itt bomlott le. Napokig olyan büdös volt az utcába h alig lehetett kibírni. A "bundája" már amennyi még maradt belöle még mindig ott van bele préselve a betonba...
2010. szept. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
27%
Szalámigyárosok és belerakják a virslibe és a párizsiba!
2010. szept. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom,én még nem igazán láttam,hogy bárki ilyennel foglalkozna.Kivéve persze azt a néhány jóérzésű embert,akik nem sajnálják az időt és lehúzzák az elpusztult állatot az útról,vagy ha még él,elviszik orvoshoz.De sajnos elég kevés ilyen ember van,hiszen rengeteg olyan állattetem van az utakon,amiken látszik,hogy hetek óta ott vannak már.
2010. szept. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
55%
Úgy tudom,megy az olcsóbb állateledelbe,egy kis gyógyszerrel.Úgy ahogy van,bedarálják és hadd menjen...Érezni is az ilyenek szagán,van olyan,amit még a kutya se eszik meg,a macska végképp.Rendesen dögszagú...Egy rokonunk dolgozott régebben valamilyen állateledel gyártónál,ő mesélte,mit látott.
2010. szept. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
75%

"én még nem igazán láttam,hogy bárki ilyennel foglalkozna"


Minden körzetben van gyepmester de ha nem értesítik akkor honnan a csudából tudna odamenni?

2010. szept. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
48%

Kedves 15:18-as!

Te mindig értesíted az illetékes gyepmestert,ha egy elpusztult állatot látsz az úton???

2010. szept. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

15:15

micsoda? Döglött tetemet tesznek bele a konzervbe?

Ezt nem hiszem el.

Gyógyszerrel????? Minek? Gondolom nem tesznek bele antibiotikumot, azért hogy az állatok megbetegedjenek!


Ezt nem hiszem el.


Ha mégis, akkor Józsi bácsi döglött teteme is az állateledelben van?

2010. szept. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:
A települések belterületén, az önkormányzatok tulajdonában léő utakról a Polgármesteri Hivataloknál kell bejelenteni az uton lévő elütött állatot. Külterületen a külterületi utak kezelőjétől kell kérni az állatok elszállítását.
2010. szept. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 Réti bubuzér ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy a gyepmesteri hálózat régen megszűnt... ezért se tudtunk EU-s pályázatot kiírni, mert gyakorlatilag nincs senki, aki ezért lenne felelős.
2010. szept. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!