Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Megbízható oldal?

Megbízható oldal?

Figyelt kérdés
Nem egyszer volt, hogy egy kamu oldalról rendeltem, és vártam vártam nem érkezett meg semmi vagy átvertek, ezért elég nehezen bízom már az oldalakban. Valaki rendelt innen már: [link] ? És ha igen akkor megbízható oldal? A válaszokat előre is köszönöm :)

2021. okt. 19. 22:10
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Minden hasznos vagy szükséges felszerelés elérhető ismertebb oldalakon (pl zooplus), amik garantáltan megbízhatóak. Az ilyen beöltöztetős hülyeségeket általában nem kedvelik az állatok, ezek csak az embereket szolgálják (kivéve kabát a hidegben rövid szőrű kutyára, vagy a cipő)
2021. okt. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ahol gyanúsan olcsón adnak dolgokat,rengeteg a mondatbeli hiba (sz*rul van fordítva valami más nyelvről,szembetűnő),szinte minden akciós indokolatlanul ráadásul nagy akciók vannak (nincs black friday,nincsenek ünnepek,tele vannak kuponokkal,akkor is osztogatnak kedvezményt ha csak regisztrálsz..),nagyon olyan "tömeg termék" vagy épp sosem látott termék és márka dolgok vannak a kínálatban akkor azok jó eséllyel kamu oldalak vagy külföldiek és legalább minden egy hónap mire megjön.


Aminek az átlag ára 20.000 körül van (csak írtam most egy számot..) az ha máshol 5.000-ért van az nem azért van,mert a boltosok jó fejek,hanem mert átverés.

Nem azt kapod amit rendelsz,használhatatlanul gagyi vagy hamar tönkre megy,rossz anyagból van,vagy meg sem fog érkezni a terméked.

Vagy! Ami még gyakori,a gagyi cucc ára olcsó,de cserébe a kiszállítása akár az ár duplája is lehet.


Ismétlem,nem érdemes az olcsót és a sosem látott márkát választani.

Legyen mindenen minél több (lehetőleg magyar) értékelés,vélemény és mindig keress rá google-ben is arra amit megvennél,hogy máshol is jókat írnak-e nem-e csak robotok és kamu vélemények sorozata.


Zooplus,petissimo,petnet,petsnack,fressnapf,grandopet,kutyakajas,okosgazdi,petpakk,petpark,zooutlet biztosan megbízható!

Ezektől már rendeltem is az évek során,mindig megjött a rendelésem.Ha késett is valamelyik az mindig a kiszállító hibája,átlagosan max 5-7 munkanap alatt megkapod a rendelt árut.

2021. okt. 20. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Gmailes cím? Én biztos nem bíznék meg benne.
2021. okt. 26. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!