Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Hallottál már olyanról, hogy...

Hallottál már olyanról, hogy egy állatnak kedvenc sorozata van és egy másik fajta állat a kedvenc TV sztárja?

Figyelt kérdés
A macskánk egyszerűen rajong Rex felügyelőért. Amikor megy a TV-ben, kiegyenesedve felül és feszülten figyeli.

2021. okt. 31. 00:09
 1/8 anonim ***** válasza:
87%

Jópofa lehet :)

Az én kutyám sokáig úgy tudtam otthon hagyni a lakásban, ha az M1 volt neki a TV-n bekapcsolva :) Ott még a terrortámadás-földrengés-egyéb világvégét is olyan nyugodt hangnemben adják, hogy nyugtatja a kutyám :) A politikusok között meg elég sok az állat, nem tudom van-e kedvence....

2021. okt. 31. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%
Olyanról már hallottam többször, hogy egy állatnak kedvenc tévéműsora van, amit rendszeresen néz. Kedvenc sztárjaik nemtudom, hogy vannak e.
2021. okt. 31. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%
Attól függ mit tekintünk állatnak. Számomra az ember is az. Amelyikre te gondolsz, igen, hallottam már tv műsor kedvelő kutyáról, macskáról. Kislány koromban a kutyám mindig nézte az Oroszlán királyt. Most pedig a macskánk Doktor House függő.
2021. okt. 31. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%
A mi kutyánk is szeteti Rex felügyelőt, igaz ő hamar letesz róla, mikor rájön, hogy nincs ott a kutya, csak a képe. Anyuéknál van egy németjuhász, akivel nagy haverok, szerintem ilyenkor őt keresi benne.
2021. okt. 31. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
96%
5 hónapos cicám Hegyi doktor újra rendelt nézi velem,főleg a zenéjét:)
2021. okt. 31. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
96%
Azt csak te költötted hozzá, hogy rajong a Rex felügyelőért.
2021. okt. 31. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Az én macskám a Csillagkapu filmet nézte egyszer, a Pókember 3-at is érdekesnek találta.

Sorozatokból a Hegyi doktort, Csi-t viseli el. Nem nézi, csak jókat alszik rajtuk. A szappanoperákat, lövöldözős filmeket vagy amikben gyerekek vonyítanak azokat nem szereti. Charlie, majom a családban sorozatot gyűlöli.

2021. nov. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

7# Nem csodálom azt ,én is utálom:D

Amúgy cicám Hegyi doktort és a klinikát szokta velem nézni (úgy látszik szereti a dokikat:D)

2021. nov. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!