Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? (hörcsög, többi lent)

Mit tegyek? (hörcsög, többi lent)

Figyelt kérdés

Van két fiú hörcsögöm (törpehörcsög) kb fél évesek, egy alomból valók. eddig semmi baj nem volt, nem veszekedtek sem a kaján, sem a területen. De most összeverekedtek, de ez nem egyszerű kis verekedés volt.. Kettéválasztottam őket egy kis időre hátha megnyugodnak. Tehát ha eddig jól elvoltak, lehetséges h amint megnőnek veszekedni fognak a területért? Vagy ez csak ilyen pillanatnyi csetepaté volt?


Remélem érthetően írtam le.


2010. szept. 3. 16:19
 1/3 anonim ***** válasza:

A dzsungik magányos állatok, többet tartani belőle nehéz. Várható, hogy sokat fognak veszekedni.

Még két nőstényt is nehéz összeszoktatni, még ha egy alomból valók is. Nem tudod őket külön tartani? Szerintem mindenkinek ez lenne az ideális.

2010. szept. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát még várok azért hátha nem veszekednek többet. Eddig végülis tényleg annyira szerették egymást meg minden. Ha továbbra is veszekednek akkor beadom egyiket az állatkereskedésbe mert azt h külön tartsam mind a kettőt nem lehetséges. :(
2010. szept. 3. 16:35
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát sok sikert hozzá!

Elvileg össze lehet szoktatni őket, és egy alomból származóknál könnyebb, szóval hajrá! :D

2010. szept. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!