Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Külön költözésed után mennyi...

Külön költözésed után mennyi idővel vállaltál be házi állatot?

Figyelt kérdés
Bármilyen kiskedvencre gondolok, írd meg kérlek milyen állatkád lett.

2021. nov. 18. 18:02
 1/8 anonim ***** válasza:
51%
Mindig azt mondogattam szüleimnek, hogy elköltözésem után első dolgom lesz egy labrador kutyát venni és vele együtt beköltözni. 2 hónap után váltam gazdivá, 22 éves voltam.
2021. nov. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
29%

Külön költözés? Válás vagy egyetem miatt? Netán most vettel házat és költözték? Albérlet? Van stabil jövője a háznak?

Kisállat vásárlást (főleg ha nem csak egy terráriumban van vagy könnyen mozdítható) akkor szokás venni ha már biztos a jövő. Van ház vagy lakás nem egy albérlet. A párkapcsolat is felboríthatja az egyensúlyt. Sok tényező van nem eltelt időhöz hanem körülményekhez kell nézni mikor vesszük meg.

2021. nov. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%

Én még nem mertem fél éve élek külön :(

Macskát szeretnék egyébként.

2021. nov. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
#2 nem az volt a kérdésem, hogy nekem mikortól lehetne. Hanem az, hogy mások, akik már elköltöztek, mennyi időre rá lett állatuk, ha lett. Nyilván függ sokmindentől, ez nem kérdés.
2021. nov. 18. 18:21
 5/8 anonim ***** válasza:
67%
18 évesen, érettségi után költöztem el a szüleimtől, az akkori páromhoz akinek saját lakása volt. Másfél év után hoztunk egy kutyát (én akartam nagyon mert faluról jöttem és nagyon szeretem az állatokat). Majd rá kb fél évre szétmentünk. Természetesen a kutya nálam maradt. Szinte rögtön találtam egy albérletet, ott lakunk a kutyámmal már 4 éve.
2021. nov. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
76%
22 évesen költöztem el, rá 8 hónapra lett egy cicám és 3 évvel utána egy kígyóm.
2021. nov. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
76%
Nekem kb az első dolgom volt.
2021. nov. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
48%
Én most még szüleim kertes házában lakok, itt lett kutyám is, nem zavarja őket, szeretik. Nyilván ha elköltözök majd, akkor olyan albit (vagy inkább ideális esetben kertes házat) választok majd, ahol megengedett a kutya és belvárosban, betondzsungelben nem laknék. Kistestű kutyám van, de akkor sem szeretném őt városban tartani, vagy csak úgy, hogy akkor minden hétvégén kiviszem a természetbe.
2021. nov. 19. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!