Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Milyen állat lenne jó nekem?

Milyen állat lenne jó nekem?

Figyelt kérdés
Sajnos nem vagyok sokat otthon mert kora reggel indulok a suliba és késő délután érek haza. Nem szeretnék horcsögot, macskát, nyulat,kutyát hanem valami érdekesebbet. Melyik házikedvenc illene hozzám?

2021. nov. 28. 11:19
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
79%
Ilyen hozzáállással SEMMIT.
2021. nov. 28. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
86%
Zsiráf. Érdekes is, és a fejét ki tudod dugni az ablakon. Majd a szomszéd eteti.
2021. nov. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
84%
Halak. Vagy inkább várj, amíg megérsz annyira, h felelősséget vállalj egy másik élőlényért. Törődni kell az összessel...Nem csak dísznek vannak.
2021. nov. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Kaméleon,teknős,valami különleges színű hal
2021. nov. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Minek neked állat?

Én is ilyen èletet éltem,és rájöttem hogy ami ezt elvisel olyat nem szeretnék,mert az xarik rám csak etessem ès elvan.

Amivel meg foglalkozni kell az rosszúl érezné magát.


A 2ötvözete nincs,az állatok élőlények nem lehetnek csak előnyös tulajdonságai.

Mondjuk kertes házban lehet kutyád neki ott sokkal jobb mint a lakásban.


Leopárd gekko, leguán, kigyók,stb de mint mondtam nekem ezek nem opciók.

2021. nov. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
79%
Csincsilla. Süni.
2021. nov. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
90%

Kb semmi. Ha utánaolvasol kiderül, hogy egy szebb akvárium, vagy valamilyen hüllő is sokkal több foglalkozást igényel ennél (leguán, kaméleon meg végképp, plusz a legu lehet az ujjad is leharapja, mert azt meg is kell szelidíteni, kaméleon ugyan ez csak az nem tud akkora kárt okozni benned ha megtámad). Ha mindenképpen kell valami, talán egy max 50 literes akváriumban gondolkozhatnál, kevés vízközi hallal, sok takarító állattal (algaevők, páncélosharcsák, garnélák), hogy ha nem takarítod, lehetőleg akkor se pusztuljon ki az élővilág. Esetleg még madárpók lehet jó, viszont azt tényleg csak etetni meg nézni tudod (már ha látod egyáltalán az etetésen kívül), a legtöbbbel abszolút nulla interakciót lehet kialakítani.


By:Macavity

2021. nov. 28. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Vörösszárnyú erdei poszáta.
2021. nov. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
46%
2021. nov. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
73%

Semmilyen. Egyáltalán, minek akarsz állatot?

N

2021. nov. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!