Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Ebbel szebb az élet?

Ebbel szebb az élet?

Figyelt kérdés
2021. dec. 5. 07:53
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
31%

Ugyan már, szarik hugyozik, k. sokba kerül felesleges kolonc, hozza be a mocskot a lakásba, és rohadt büdös. Minimális haszon. Csak azért mert jaj de cuki meg okos meg mert figyel a gazdira? Persze hogy azt teszi. Se nincs más dolga, meg rá van utalva a gazdira teljes mértékben. És még ezt be is veszik sokan hogy jaj de szeret a kutya. Dehogy.

Jöhet a lepontozás a sok büdöslakásos kutyabuztól.

Hajrá.

2021. dec. 5. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
79%
1. Ha te így látod, akkor legyen így!
2021. dec. 5. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
32%

Szerintem nem. Idegesítő, ugrál mint a bolond, fellök, tönkreteszi a ruháimat ahogy ugrál. Összekoszol, összenyálaz.

Megeszi a macskasz4rt,meg minden retket amit csak talál. Utána nyalogat téged, meg mindent. Tiszta fertő.

Ha bemegy a házba ott tönkreteszi a bútorokat, szétrág mindent. Kutyás csoportokban olyan cukinak tartják ezt..

A kertben is ugyanolyan kártékony. Ha vannak növények, virágok stb azokat kiássa. Kiássa a kerítést, átmegy a szomszédba (pár hete volt ilyen sztori a hírekben, egy buz1 husky átment a szomszédba, megtámadta a szomszéd kutyát)..

Sokba kerül az etetése.

Semmi haszna nincs, a lehulló falevelet is megugatja a legtöbb. Egy csengő többet ér.

2021. dec. 5. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
89%
Kinek mi. Nekem igen.
2021. dec. 5. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
86%
Nekem is igen.
2021. dec. 5. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
88%
Ha a gazdi rá tud fordítani annyi erőforrást, amennyit igényel (rengeteget), akkor biztos nagyon jó, de ha nem, akkor sok nehézséget tud okozni.
2021. dec. 5. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
47%

Szerintem sem. Kutyákban nem szeretem, hogy akármikor megsimogatnám, már nyújtja a nyelvét hogy megnyaljon, ha az ölembe ugrik elkezd lihegni és büdös a szája, folyton sétáltatni kell napi több órát, és még játszani se játszik el magában, ha nem foglalkozok vele, unatkozik.

Macskás vagyok egyébként :) Macskának elgurítasz egy labdát, eljátszik magában, nem nyalogat össze, talán még jobban is bújik, mint egy kutya. És ugyanolyan okosak, az enyém simán érti a szavakat, amiket mondok neki.

2021. dec. 5. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
63%
Nos, Magyarországon a kutyatartók 80%-nak halvány lila gőze nincs a megfelelő kutyatartásról. Az ebeknek sajnos így nem túl szép az életük.
2021. dec. 5. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
70%
A fanyalgóknak üzenném: nevelni kéne azt a kutyát. Ha nem tanítjátok, honnan tudná milyen viselkedést vártok el?
2021. dec. 5. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
82%
Nekem van kutyám(labrador) és nem bántam meg,h elhoztam. Büdös lakás? Hát az enyém nem az, többet, sokkal többet kell takarítani és a kutyát is rendbe kell tartani. Megvan nevelve, nem ugrál, nem szarik, hugyozik be, nem szed szét semmit. Sok időt elvesz, sokat kell vele menni, h lefáradjon, de ha van ideje az embernek, akkor jó ha van 1 kutyája.
2021. dec. 5. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!