Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Van e valakinek fóbiája a...

Van e valakinek fóbiája a döglött állatoktól?

Figyelt kérdés

Én attól tudok rosszul lenni, ha pl megdöglik egy hal az akváriumomban, vagy egy döglött bogarat látok valahol, vagy egy tökmindegy milyen állatot, de ha nem él, akkor engem kiráz a hideg, és rosszul leszek.


Azért nem tudok lecsapni egy szúnyogot sem.

A pókot egyszer a kádban lenyomtam zuhanyzóval, de amikor láttam hogy összetekeredtek a lábai, akkor úgy váá ki is menekültem onnan. Szóval én nem tudok megölni semmit sem, de azt se bírom látni ha csak magától döglik meg, vagy már eleve döglött.


Pl volt, hogy akváriumból kiugrott egy halam, és ott volt a földön, nézett rám a szemeivel, de már hulla volt, de én otthagytam míg barátom haza nem jött.

Addig csak eltakartam egy vödörrel, hogy ne lássam :)

Ha nekem azt föl kellett volna szednem onnan, én biztos ott haltam volna meg.


Másoknak is van ilyen, vagy csak én vagyok ilyen hülye? :)


2010. szept. 6. 10:41
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Húst azért eszel,nem?

Az is állati hulla,csak szépen csomagolva.

A problémádat el kéne mesélni egy pszichiáternek.

2010. szept. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Én inkább kiborulok ha egy elhullott állatot látok. tegnap pont a szemem láttára csaptak el egy macskát autóval, alig vártam, hogy hazaérjek és jól kibőghessem magam és megszeretgessem a saját macskáimat.

szóval engem inkább érzelmileg visel meg irtózás helyett, hogy ilyen sorsra kell jutnia egy szerencsétlen állatnak.

2010. szept. 6. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Hát igen, húst eszek, de halat csak úgy ha nincs ott a feje, mondjuk a fagyasztott hecket szeretem.


Csirkét is csak ha nincs feje, meg keze, de a legjobb az ha csak egy csirkemell, azon nem látom hogy állatformája van :/


Tényleg, ez már ilyen psziho dolog? Ehhez már segítség kell?

2010. szept. 6. 11:00
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Lehet,hogy valamilyen rossz gyermekkori élményből adódik,vagy csak egy negatív gondolattársítás.Ha már döglött,úgysem bánthat,nem?

A csirkének keze?? :D ,na,attól lehet,hogy én is sokkot kapnék.

2010. szept. 6. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
jó, akkor lába, de az is olyan mint a kéz, mert vannak ujjai :)
2010. szept. 6. 11:19
 6/18 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy nem bánthat, csak szóval nemtudom.


Volt hörcsögöm is, az mikor meghalt, 3nap mulva dobta ki egy haverom. Én képtelen voltam ránézni is. Csak könyörögtem neki hogy tüntesse el. Aztán a höri terráriumát is kidobtam :/

2010. szept. 6. 11:20
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nincs ennyire fóbiám,én bármikor leütök egy legyet,vagy szúnyogot!:)

Csak a pókoktól,darazsaktól,dongótól irtózom,amikor zümmög/mászik!:SOlyankor kiabálok a barátomnak,hogy jöjjön,és csinálja el onnan:D

Undorodom tőlük!

Jót nevettem amiket írtál,jó fej csajszi lehetsz!:)

2010. szept. 6. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Nem emlékszem hogy lett volna ilyen gyerekkori élményem.


Az óvodából még arra emlékszem, hogy az óvodás társaim gilisztákat szabdaltak az udvaron egy bottal, aminek utána minden darabja külön ment, de már akkor is féltem hogy mi lesz ha megdöglik az egyik fele. Tehát amióta az eszemet tudom, mindig ilyen parás voltam :)

2010. szept. 6. 11:28
 9/18 A kérdező kommentje:
Jó, a darazsat én sem szeretem, de csak mert megcsípett egyszer egy, és az fájt :) Ami viszont még nem harapott meg, vagy ilyesmi, attól nem félek.
2010. szept. 6. 11:30
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó vagyok:)

Hát...én akkorákat nevetek a kommentjeiden:D

Amúgy a giliszták is rondák,főleg eső után,amikor fekszenek a járdán!!Fujj

2010. szept. 6. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!