Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Állatkitömésnél művészileg...

Állatkitömésnél művészileg meg lehet változtatni a kitömendő állatnak a végső formáját?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra, hogy például egy kitömendő kutyára ráapplikálni még két fejet és így Kerberosz lenne belőle.

2021. dec. 27. 03:18
 1/8 anonim ***** válasza:
56%
Javaslom hogy keress fel egy pszichiátert.
2021. dec. 27. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Facebookon benne vagyok egy csoportban, ahol rosszul sikerült (vagy jól sikerült, csak eleve fura vagy épp beteg volt az ötlet) kitöméseket posztolnak. Technikailag simán lehet Kerberoszt csinálni, csak ügyesnek kell lenni hozzá, mert nagyon könnyű elrontani.


Más kérdés, hogy ez erkölcsileg mennyire okés dolog.

2021. dec. 27. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.
2022. márc. 31. 01:22
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Persze hogy lehet, gyönyörű ilyen alkotásokat láttam már.


Keress rá a rogue taxidermy szóra.

2022. ápr. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszi.

Ezer hálám.

2022. ápr. 11. 04:31
 6/8 A kérdező kommentje:
#2. Nincsenek erkölcseim.
2022. aug. 25. 17:05
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
#6 akkor a határ csak a fantáziád és az ügyességed lehet
2022. aug. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Engem is annyira érdekelne, de nincs preparátor vagy vadász ismerősöm ilyen körökben, nem tudom hogyan kellene belevágni. Ti hogy álltatok neki?

Láttam asszem okj-s képzést, de az is elég zártnak tűnik, öreg, alkohlista bácsikkal.

2022. aug. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!