Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? csak imádkozni...

Mit tegyek? csak imádkozni tudok,hogy elmegy?

Figyelt kérdés
Tetőteres lakásban lakom. Két hete költöztem és ma reggel arra lettem figyelmes, hogy valami iszonyatosan hangos a falban vagy a tető és a fal között.Mintha szaladgálna. Fogalmam sincs mit csináljak. Nagyon félek, hogy bármikor bejöhet a lakásba. Már arra gondoltam, hogy valami állatot kell vegyek, mert akkor elméletileg nem jönnek be.

2022. jan. 6. 13:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%
Nyest lehet...
2022. jan. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Mit tudok tenni?😥 Egyedül lakom itt. Nagyon félek..Mérget se tudok kitenni mert nincs hova..
2022. jan. 6. 13:35
 3/12 anonim ***** válasza:
95%
Nem tud bemenni hozzád! A tető és a belső szigetelés között dajdajoznak a nyestek. Kifelé tud járni, befelé nem jut.
2022. jan. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
88%
2022. jan. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Mitől félsz? Ha nyest, embert nem eszik. Egyébként jobban fél tőled, mint te tőle. Hidd el, magától nem fog bemenni, ha ott vagy. Mármint ha nyest. Inkább örülj, ha ott van, mert megeszi az egeret, patkányt, amik viszont bemennének hozzád, ha tudnak. Egyébként ha van kutyás ismerősöd, kérhetsz tőle vedlésből származó szőrcsomókat, az elvileg távol tartja a nyestet (tőlünk ismerős sokszor kért ilyen célból, neki a garázsba kellett vidéken, hogy ne rágcsálja meg a vezetékeket).

Persze lehet patkány is, te tudod, mekkora lehet kb. a hangból.. ebben az esetben a kártevőirtókat kell kihívni.

2022. jan. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Szólj a közös képviselőnek, illetve a tulajnak, ha bérlemény.
2022. jan. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Sajnos Airbnb lakás és tapasztalatból tudom, hogy nem segítenének. Sajnos nem az első ilyen eset, csak akkor a lakásban volt az állat.

Nincs kutyás ismerősöm és mivel tetőtéri lakás nincs semmihez sem hozzáférésem.Nem tudom hova mérget vagy egyebet kihelyezni..

A hang alapján nem tudom igazán megítélni mi lehet sajnos. Elég hangos, de patkány is lehet meglehetősen hangos..

2022. jan. 6. 15:00
 8/12 anonim ***** válasza:
79%
Galambok is szoktak ott telelni, lehet azok mocorognak. Vagy valóban nyest. Bemenni nem tudnak. Nem tudom ki az aki foglalkozik ilyenekkel, hogy megnézni neked van e ott valamit, meg elzavarja.
2022. jan. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
De ha egér vagy patkány az bármikor bejöhet tudtommal😥 Azoknak ez semmiség. Csak a költözés jutott eszembe egyetlen megoldásként.
2022. jan. 6. 15:23
 10/12 anonim ***** válasza:
84%
alaposan pontozd le az airbnb appban!
2022. jan. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!