Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Az állatoknak van szemöldökük?

Az állatoknak van szemöldökük?

Figyelt kérdés

2022. jan. 21. 00:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
96%
Van. A macskának meg a kutyának is kiáll a szeme felett néhány hosszú szál, ugyanolyan mint a bajszuk. Az az ő szemöldökük.
2022. jan. 21. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
93%
Ahogy az #1-es írja, egyes állatoknak van ("tapintási" funkciója van, mint a szempillának - ha irritáció éri akkor arrébb húzza az állat a fejét). Ha "emberi" jellegű szemöldökre gondolsz - gondolom feltűnt hogy az egész testüket szőr borítja nem csak a szemük felett 😂
2022. jan. 21. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
0%
#1 Az a szempilla. 🤦‍♀️
2022. jan. 21. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
90%
#3 a szempilla a szemhéjon van konkrétan, a szemöldök pedig a szem felett, de ne zavarjon... Az említett kutya, macska szempillája pedig nem feltűnően hosszú, és nem is csak néhány szál. Edukáld magad picit mielőtt próbálsz beszólni.
2022. jan. 21. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
0%
Ok, akkor módosult szempilla... Általános iskola biológia tankönyv, ha nem hiszed el. A szemöldököt az teljesen más szőrzet alkotja.
2022. jan. 21. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
91%

#5 De nem érted, hogy azt írtam az első válaszban, hogy ugyanolyan, mint a bajszuk? Ugyanolyan anyagból van, kinézetre is ugyanolyan, nem vagyok biológus de józan paraszt ésszel meg lehet állapítani. És bizony az a "szemöldöke" az állatnak. Nyilván nem olyan szemöldök mint a tiéd, de az állat "bajusza" sem az a fajta bajusz mint a tiéd. Értelmezd már a válaszomat. Láttál te már kutyát/macskát közelről egyáltalán?

Na de én itt befejeztem, kiikszelem a kérdést, nem akarok több értesítést.

2022. jan. 21. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
91%

3

Az nagyon nem a szempilla

Az ugyan ott van nekik mint neked a szemhèllyuk végén

2022. jan. 21. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%
Légyszi karikázd be egy képen, hogy miről beszélsz, mert szerintem elbeszélünk egymás mellett. Mindenesetre a macska bajsza az semmiképp sem szemöldök... Te a leírásod alapján ezt állítod.
2022. jan. 21. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
65%

#8 baszk nem tudom eldönteni, hogy valaki ennyire hülye, vagy csak kötekedik.

Tessék:

[link]

2022. jan. 21. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
2%
Azok tapintószőrök, amiknek köze nincs a szemöldökhöz. Nézd meg a képen, a pofájából is áll ki néhány. A szemöldök ott lenne, ahol a felső tapintószőrök vannak, de látható, hogy nincs ott szemöldök szőrzet, tehát miről is beszélünk?
2022. jan. 21. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!