Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » 🐕 🐈 Melyik ember ért jobban a...

🐕 🐈 Melyik ember ért jobban a kutyákhoz? Akinek egy évet volt kutyája vagy akinek 20 évet volt macskája de sose volt kutyája??

Figyelt kérdés
2022. jan. 31. 09:12
A kérdező szavazást indított:
🐕 Akinek egy évet volt kutyája
🐈 Akinek 20 évet volt macskája de sohase volt kutyája
53 szavazat
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
94%
Akinek csak macskája volt az miért is értene a kutyákhoz?
2022. jan. 31. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
96%
Igazából egyik sem.
2022. jan. 31. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
98%
Honnan tudjam? A macskásnak lehet, hogy soha nem volt kutyája, de kis kora óta mások kutyáját képzi. (Csak, hogy a kérdés szellemében válaszoljak)
2022. jan. 31. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Nem ez a kérdés szelleme
2022. jan. 31. 09:29
 5/23 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem a macskás. Neki legalább volt hosszú távon háziállata. Tudja, hogy mivel jár, milyen feladatokkal, milyen kötelezettségekkel. Tudja, hogy milyen problémák merülhetnek fel.

Mivel a kutyák sem egyformák, így nem minden kutyával pont ugyanaz történik meg. Szerintem az egy év kutyás nem rendelkezik olyan sok tapasztalattal.

Ettől függetlenül bármelyik lehet jó gazdi. Csak elhatározás és odafigyelés kérdése.

2022. jan. 31. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
56%
Inkább a macskás. Én értem mit akarsz kérdező. A sokév kisállattartási rutin, a felelősség, a szeretet, a betegségek, a kihívások, az odaadás az mind rutin egy 20 éves macskásnál. Ő már szinte biztosan olyan alkat, aki jól gondoz és jól szeret, végsősoron a kutyának is ez kell. Az igényeinek megfelelően, jól gondozni és szeretni. Az előbbit nem agysebészet megtanulni.
2022. jan. 31. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
94%
Ki ért jobban az autóvezetéshez? Akinek 1 évig volt kocsija, vagy aki 20 éven át hajózott?
2022. jan. 31. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk úgy, hogy egyformán nem értenek hozzá...
2022. jan. 31. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
69%
6. Oké, a macskás megtanul állatott szeretni. Viszont azt is tudni fogja hogy mit kezdjen egy neveletlen tacskóval? Én továbbra sem hiszem hogy ez ilyen egyszerű lenne.
2022. jan. 31. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
92%

A kutya és a macska tartása tök más. Hiába volt 20 évig macskája, meg kell tnaulnia a kutyatartást is. Magyarán akinek 1 évig volt kutyája arra szavaztam, de részben visszavonom. A válaszom egyik sem.

Csak akkor ha egy évig volt egy kutyája, ami beteg volt, és bár mindent megtett, állatorvos, műtét stb, sajnos nem tudta megmenteni típusú.


Akinek csak 1 évig van kutyája az olyan is.

2022. jan. 31. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!