Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Lehetett ez egérürülék?

Lehetett ez egérürülék?

Figyelt kérdés

a nadrágomon észrevettem egy puha barna foltot nem nyúltam hozzá de megszagoltam és semmi illata nem volt. Nincs egér a házunkban és gondolom észre vettem volna ha épp egy egér rajtam ugrál és rám kakil. Kis hipochonder vagyok ettem banános csokit vagy mit de nem tudom elhinni hogy az volt az pedig több mint valoszinu.

most persze töröm az agyam ha véletlen az volt hogy összeszedtem a legrosszabb vírusokat amiket terjesztenek.


légyszives valaki ha van ötlete



2022. febr. 4. 00:16
 1/8 anonim válasza:
100%
Az egér ürüléke kicsi vékony, hosszúkás. Ha nincs egér a házban, nincs mitől félj. De ha gondolod nézz szét, ha van egér akkor fogsz még találni több ürüléket is plusz összerágott dolgokat is.
2022. febr. 4. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
egyáltalán nincs egér a házban három lakás van nálunk és egyiknél sem tudunk róla.Mellesleg pici ház mindig takarítva van világos padló szőnyeg van szóval észrevettük már volna. Ez a folt is világosabb barna volt és szagtalan de azt olvastam hogy az ürüléknek erős szaga van. Dehát egyértelműen nem mászott ragtam egér
2022. febr. 4. 00:31
 3/8 anonim ***** válasza:
65%
Éjszaka lerágják a lábujjadat, ha egér van nem szabad paplanból kilógatni a lábfejedet! A nyálukban van érzéstelenítő, nem érzel semmit, csak reggel.
2022. febr. 4. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
ha ha ne aggodj az nem lóg ki ha van egér ha nincs!
2022. febr. 4. 00:45
 5/8 anonim ***** válasza:
78%
:) :D cin-cin.
2022. febr. 4. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Megvan az a csokis tortadara, amit a sütire szoktak szórni? Na, az egérkaki úgy néz ki, nem folt lenne.
2022. febr. 4. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Sotetbarna, szinte fekete, es kemeny. Nem eger kakkantotta le a gatyadat, neked nincs hasmenesed? :D
2022. febr. 4. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
egyáltalán nem is voltam wcn és a combom elején volt szoval kétlem hogy ilyet osszehozok magamtól főleg ilyen picit es szagtalant:)
2022. febr. 4. 07:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!