Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Elpusztult kisállataitokat...

Elpusztult kisállataitokat hová szoktátok temetni? Főleg azok válasza érdekel, akik emeletes házban, lakótelepen laknak, és nincs kertjük.

Figyelt kérdés
Kutyára, macskára, aranyhörcsögre gondolok például.
2008. dec. 16. 06:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Leadható az állatorvosnál. De nekünk tavaly a degunk pusztult el és a helyi kiserdübe mentünk ki este és ástuk mélyre, nehogy a vadállatok kiszedjék.
2008. dec. 16. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%

Nekünk van kert, és oda, de van kisállat temető valahol Budapest környékén is, és még 4 helyen az országban ha jól tudom.

Lakótelep sajnos elég nehéz eset, még ha van is egy kis virágoskert, nem biztos, hogy a többi lakó jószemmel nézné.

Sajnos nehéz dolog, főleg hogy a kis kedvencet veszíti el az ember.

2008. dec. 16. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
Hát nekem volt 3szor is hörcsögöm de nem temettem el csak kidobtuk kukába szegényeket:(akkor még kicsi voltam,anyámék meg nem voltak hívei ilyen temetésnek!de a szomszéd lépcsöházban akinek volt hörcsöge az úgy temette el hogy beletette egy kis fémdobozkába és az ablakjuk alá elásta, meg tett oda egy kis virágot!kutyát és macskát nem tudom hogy temetnek el lakótelepen,olyat még nem láttam!De van ahol van kisállat temető!Lehet hogy majd vki tud többet is írni ezzel kapcsolatban,nekem ennyi tapasztalatom van.
2008. dec. 16. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
74%

Amelyik betegségben pusztult el, mi azt becsomagoltuk, bedobozoltuk, és sajnos a szemetesben végezte, mivel nem szabad beteg állatot csakúgy temetni, a szemétégetőben meg úgy dolgozzák fel a szemetet, hogy az tovább nem okoz problémát.

Öcsémnek volt egy papagája, aki balesetben pusztult el, őt egy nagy cserépben elhamvasztotta, és egy virágot ültetett rá.

2008. dec. 16. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
szerintem el kell vinni valami szép helyre(erdő, egy szép tisztás) és ott kell eltemetni:)
2008. dec. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
52%
Miért pontozza le valaki azt, aki a kérdésre válaszol?
2008. dec. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia.


Én ezeket találtam: [link]

[link]

[link]


Boldog Ünnepeket!

2008. dec. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!