Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Milyen bogár/állat csípése...

Milyen bogár/állat csípése lehet ez?

Figyelt kérdés

Benyúltam a szekrényben a takarók közé, hogy kivegyek egyet. Meg se fogtam, de iszonyú erős szúrásra vagy csípésra rántottam ki a a kezem. Nézem, az ujjam végén 2 ponton jön a vér, kb 4mm-re egymásról. lüktetve szúr. lemosom vízzel, majd betadine-al, a vérzés elmúlt, sebek nem látszódnak.

Feltúrtuk az egészet, nem találtunk se egeret, se pókot, se semmit, a takarók meg nyílván nem szúrnak csak úgy. A fa sem szúrt, mert nem volt azon a részen fa.


A furcsa az egészben az, hogy egyszerre két helyen, 4mm-re egymástól van a két pont ahol megszúrt valami. Ha cska egy lenne azt mondom, hogy valami szálka volt a takarók között és abba toltam bele az ujjam. De nem, nincsen ilyen.


2022. márc. 22. 13:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Márpedig pók volt az, csak lehet mire odaértetek hogy átforgassátok a szekrényt, eloldalgott.


Bár a 4mm-t azért soknak tartom a két pont között, ahhoz valami igazán nagy póknak kellett lennie.


Ilyen hogy lótücsök meg nem megy be a házba az ágyneműbe...


Szerintem valami jó nagy pók lehetett.

2022. márc. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

"pókcsípés, jellegzetes kettős szúrás"


[link]

2022. márc. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
97%
Most jól felébresztetted szegény pókot 😂😬
2022. márc. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Pókica. Rázogasd ki alaposan a takarókat.
2022. márc. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egy bazi nagy pók csípett meg, 4 mm-s szúrásköz alapján... nem mondom meg mekkora, de jó nagy 😂
2022. márc. 22. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

3: hát fel, a kis genyót :D


köszönöm mindenkinek :) nem haltam bele :)

2022. márc. 24. 09:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!