Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Meddig szokták az újszülött...

Meddig szokták az újszülött yorkikat infralámpázni, egyáltalán szükséges és tudnak maguktól cicizni vagy időközönként rakjam rá őket?

Figyelt kérdés
Mielőtt még negatívumokat kapnék,hogy nem vagyok felvilágosult nem az én Yorkim volt hanem 1ismerősömé aki kiment külföldre és rám bízta a vagy,hogy kiderült vemhesen,úgyhogy tényleg segítsetek olyan picik...köszönöm
2010. szept. 15. 19:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem árthat, de látszik is, ha összebújnak akkor fáznak, ha inkább szétfekszenek minél távolabb egymástól akkor melegük van. infrázd a fekvőhely egyik felét és amelyik akar közelebb kukackodik.(bár ilyenkor még nehezen változtatnak helyet)
2010. szept. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én is így infráztam a kicsiket. A fekvő helynek az egyik felét infráztam. Figyelni kell a lámpa felhelyezésénél, hogy ne legyen közel, mert akkor éget, de ne legyen nagyon távol se. Én a kezemmel néztem meg, hogy kellemes legyen a melege.

Az infra azért is fontos, mert a bacikat elpusztítja.

2010. szept. 15. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a segítséget de sajnos az éjszaka folyamán a kezeim között halt meg 1 kiskutya újratudtam éleszteni kb 1 percre egyszerűen nem engedte az anya cicizni egy kölyök van akit gondoz a többi bántja és ellöki úgyhogy most 2 óránként kecsketejjel és tápszerrel etetem nagyon nagyon remélem megmarad.De tényleg mégegyszer köszönöm
2010. szept. 16. 18:21
 4/4 anonim ***** válasza:

Szegény! Sajnálom.

Nekem a szukám nagyon jó anya volt. Ilyen helyzetben még nem voltam.

De azt tudom, hogy a mama kutya nyalogatja a picik hátsóját, ez által készteti őket a pisilésre és kakilásra.

Egy puha textil pelenkával az etetés mellett neked is kicsit masszíroznod kell.

A kecske tej az nagyon jó!

Remélem a többi megmarad.

2010. szept. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!