Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Műhibánál az állatorvos...

Műhibánál az állatorvos hogyan szokott viselkedni?

Figyelt kérdés
Eltusolja a dolgot, vagy kártalanítja a gazdit? Ha igen, hogyan?

2022. máj. 9. 10:55
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%
Csak ez a két lehetőség van?
2022. máj. 9. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:
mi van még?
2022. máj. 9. 11:10
 3/35 anonim ***** válasza:
87%

Eltusolja a dolgot, vagy kártalanítja a gazdit?

Ebben a sorrendben.

2022. máj. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
100%
Ez a kérdés így nagyon általános. De vegyünk egy tiszta esetet: ivartalanítás után a macska vemhes lesz, mert a petefészek egy darabja benn maradt. Nyilván a gazdinak visszajár a műtét ara és a vemhes macska kezelési költsége. A baj az, hogy a legtöbb "hiba" Nem egyértelmű. Pl. volt itt, aki hibaként értelmezett egy második röntgent, de az elsőn meg nem lehetett látni az elváltozást, mert túl friss eset volt.
2022. máj. 9. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:
Úgy értem, ha nem ért hozzá, de azért vállalja (nem egzós doki, de kisemlőssel is próbálkozik és meghal az állat).
2022. máj. 9. 11:28
 6/35 anonim ***** válasza:
89%

A gazda felelőssége hogy hová viszi az állatát, és kinek a kezeire bízza. Nagyon fontos a megfelelő orvosválasztás.

Bár én úgy vettem észre hogy akik nem egzósok, azok eleve nem is vállalnak mást kutyán és macskán kívül.

2022. máj. 9. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:

Azért szerintem ez nagyon durva, hogy a gazdinak kell képben lennie, hogy megfelelő-e az orvos.


FB kisállat csoportban több ilyen is volt, más-más orvosnál. Többnyire ivartalanítások nem sikerültek.

2022. máj. 9. 11:36
 8/35 anonim ***** válasza:
54%
Eltusolja. Boncoltatni úgysem fogod, a nélkül nem perelhetsz, ha mégis boncoltatsz, az drága, ráadásul az állatorvosi szakma belterjes. Alap, hogy nem b@xunk ki kollégával.
2022. máj. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
25%

Ivartalanítás?


Könnyű ott elvérezni. Nem véletlen, hogy nem szívesen vállalják sokan.

2022. máj. 9. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
88%

Mindennel a gazdinak kell képben lennie, hiszen ő vállalt felelősséget azért az állatért. Az etetéstől kezdve a megfelelő gondozáson keresztül az orvosválasztásig mindennek a gazdinak kell utánajárnia. De hála az égnek már van net, ahol minden infó a gazdik rendelkezésére áll.

A net elterjedése előtt sokkal nehezebb dolga volt a gazdiknak normális infóhoz jutni bármivel kapcsolatban.

2022. máj. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!