Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Meg szoktad engedni, hogy...

Meg szoktad engedni, hogy másik ember is megsimogathassa kis kedvenc háziállatodat vagy nem?

Figyelt kérdés
Sétáltatod kutyádat az utcán, és haverkodna vele valaki, vagy megy hozzátok vendég, és szeretné a békésen alvó cirmost szeretetben részesíteni. Szoktátok hagyni vagy nem?
2022. máj. 21. 21:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%
En megengedem, a kutya nem igazan.
2022. máj. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
97%
Kutyám eldönti, barátságos, de van olyan, hogy inkább menne tovább szaglászni. Megkérdezik megszabad-e simogatni, a válaszom igen, szóval nem bánt senkit. Ha nincs kedve a simogatáshoz, megszagolja az adott embert aztán ott hagyja :D Valamikor meg leül el se mozdul onnan. Szóval a kutya dönt. Nem fogom erőszakkal ott tartani seninek sem.
2022. máj. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
98%
Nekem több cicám van. Van amelyik rajong mindenféle simogatásért, szinte felkínálja magát a vendégnek, meg olyan is, akinél szoktam szólni, hogy simogatni csak saját felelősségre lehet, bár Betadine bőven van itthon, azzal tudok segíteni. :)
2022. máj. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
92%

Én meg engedem,hogy megsimogassák a kutyáimat, mindkettő szereti az embereket és a gyerekeket is.


Kutyáim szoktak válogatni van mikor engedik magukat van akinél meg mennének tovább szaglászni.


Pl volt mikor eléggé igénytelenűl kinéző nem a napon barnult családból akarta a kisgyerek megsimogatni,de közben üvöltöztek össze vissza. Mondtam most lettek kullancs elleni sprayvel befújva,most pár óráig nem lehet őket simogatni,ez remekül bevált :D


Illetve mikor nagyon tombolt a covid akkor nem engedtem simogatni a vírus miatt. De mindenki megértette.



Itthon meg minden vendéget üdvözölnek és kérik a simit :D aztán idővel lefekszenek vhol.

2022. máj. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
93%
Szobacicám van. Nagyon ritkán hívok vendéget, ezért akit beengedek az ajtón, az már megüti azt a szintet, hogy a macskához is hozzányúlhasson. :)
2022. máj. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
83%
Persze. Emberekkel baratsagos. De ha kutyaval van akkor szolok h ne jojjon kozelebb mert az enyem egybol tamad :/
2022. máj. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Ágyas tóni ***** válasza:
96%
Van két macskánk és egy kutyánk, a kutya egy cunami es rogton megy az emberhez hogy simogassa meg, a fiatalabb cicánk türi de a nagyobb csak nekem engedi, másonkak odakap.
2022. máj. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
80%
mastiffom van, nem nagyon akarják simogatni az utcán:D de ha mégis akadna 1-2 bátor jelentkező, megengedem nekik, és viccelődök, hogy már kapott vacsorát, nem kell félni. Szerencsére drága Angyal nevű 80 kilós kan kutyám szereti az embereket:)
2022. máj. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Azt a kutyám dönti el akar-e az illetővel barátkozni vagy sem. Fegyelmezett, jó kutya, de ha nincs különösebb okom rá akkor azért nem fogom utasítani hogy üljön le amíg megsimogatják (szólok is az illetőnek ha a kutya bizalmatlan vele, hogy inkább ne és tartsa a távolságot).
2022. máj. 21. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Ameddig normálisan közelítenek, és rendesek akkor igen
2022. máj. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!