Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Más is van, aki Anyának, ill....

Más is van, aki Anyának, ill. Apának hívja magát a kutyusának, cicájának, mert úgy tekint rá(juk), mintha (ők is) a gyereke(i) lenné(nek)?

Figyelt kérdés

2022. máj. 26. 10:10
A kérdező szavazást indított:
Igen.
Nem.
45 szavazat
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
En nem hivom magamat annak, de az ismeroseim ezt mondjak a kutyamnak mikor rolam van szo :D
2022. máj. 26. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
89%
Igen, a férjem sokszor mondja a macskáinknak, hogy menjetek anyátokhoz hízelegni :D Vagy én is szoktam mondani nekik, hogy "apákához" bújj, hátha ad neked (pl juti falit)
2022. máj. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Minket csak a szomszéd (akkor kb 9 éves) kislány nevezett “a cica szülei”-nek, amikor lett cicánk. 😂
2022. máj. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 Fidi71 válasza:
63%
Hát hogyne! Hiszen családtag ő is!!! :-) Én is szoktam neki mondani, hogy gyere apához! :-) Ha meg a nejem szól neki: " Menjél, anya hív! " :-) Amúgy van 3 saját gyerek is. :-) Ja és ő egy Yorki. :-)
2022. máj. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
62%

Én a lassan kereken 1 éves kiscicámat szoktam kisbabámnak hívni.

Ahol született, nagyon gyorsan túl akartak adni rajta, nem volt egy hónapos, amikor idevágták a tenyérnyi méretű kisállatot. Ebben a korai szakaszban még nem szabadott volna elválasztani az anyjától. Mi itattuk cumisüvegből tápszeres vízzel. Így tényleg olyan, mintha a gyerekem lenne.

2022. máj. 26. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim válasza:
100%
Szüleim is szokták mondani, gyere apához, menjél anyához... :D anya mondja még neki, hogy jaj kicsi kislányom :D meg hogy ő a legfiatalabb gyerekük. Én már elköltöztem tőlük. Mikor a családom jön hozzám, mindig azt mondják hogy a húgom rosszalkodot, ilyenkor vissza kell kérdeznem, hogy a kutyáról van szó, vagy tényleg a 23 éves húgomról. 😂
2022. máj. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
66%
Nagyon szeretem. Nyilván a család része. De nem hívom magam az anyukájának. Viszont sok ismerősöm teszi ezt. Azt észrevettem, hogy általában azok, akik boldogtalanok, magányosak, nem jó a családjuk, és tényleg a cicájuk/kutyájuk az egyetlen öröm az életükben.
2022. máj. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
51%
Beteges az ilyen rajongás egy háziállatért...A félreértések elkerülése végett:szeretem az állatokat,kertes házban biztos lenne macskám-de nem családtagként tekintenék rá,inkább lakótársként aki időnként eltűnik majd előkerül ha épp ahhoz van kedve...
2022. máj. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
66%
Igen, és nem érdekel másnak tetszik-e vagy sem. Olyan mintha a gyerekem lenne, egy 5 kilós yorkie. Nekem terápiás kutya is, van kiről gondoskodnom, ellátnom. Nélküle biztos nem élnék, öngyilkos lettem volna már rég.
2022. máj. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
83%
Szeretem őket, de nem hívom így. Attól még, hogy a családom részei, még nem tudom a gyerekemnek tekinteni. Az nem zavar, ha más hív engem az anyjának, de nem tudom azonosulni ezzel. A gyerekem a gyerekem, a kutyáim meg a kutyáim. Ettől függetlenül, hogy nem tekintem gyerekemnek (mert nem is az), nem szenved hiányt semmiben.
2022. máj. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!