Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Szerintetek normális?

Szerintetek normális?

Figyelt kérdés
Én már egy éve járok lovagolni ő meg csak 3 hete.De már egyedül üget meg lép.De olyan hülye amikor üget előredől az apja pedig múltkor elvitte a lovamat amikor én suliba voltam pont akkor hozta vissza amikor és jöttem ki a lovamhoz és a szájából folyt a vér rosszul nyergelte fel és az oldala is véres volt pálcával ütötte őt a lány odacsalogatta magához a macskát és földobta a ló hátára ja meg kivette az anyjától az 5 napos kiskutyát és amiatt nem fogadta vissza azért meghalt.A lovasoktatómmal azt találtuk ki hogy hazudunk nekik hogy megvette a lovakat és nem jöhetnek ide.
2010. szept. 18. 20:34
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
én nem értettem ezt a kérdést,de lehet csak én vagyok figyelmetlen.. ki az az p meg ki dobta fel a kismacskát vagy mivan? ne haragudj,de ird le kicsit érthetobben a kérdésedet!
2010. szept. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Most akkor mi van???????

Én sem értem!

2010. szept. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

hát énse vágom :s

Légyszíves írd le érthetőbben!

2010. szept. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Ez király XD

a nap kérdése :D

lááájk :D am kiről van szó hogy nem norm?:D


nemvágom :D

2010. szept. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Valaki lehet, hogy nem normális?!
2010. szept. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Na szóval: van egy csaj a lovardában.az múltkor megfogta az 5 napos kiskutyát és az anyja nem fogadta vissza a ezért meghalt.a macskát odacsalogatta magához és földobta a ló hátára.az apja elvitte megkérdezés nélkül a lovamat és véres szájjal hozta vissza.nem tud nyergelni verte a pálcával sarkantyút használt.azt hiszi a csaj hogy 3-szor lovagolt és már tökéletesen lovagol amikor például üget akkor ráhajol a lóra a lába fönn és nem szól neki az oktatója. így most már értitek?
2010. szept. 19. 09:32
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Mi az hogy az apja kivitte a lovadat??? Hol van ilyenkor a lovász? Az engedélyed nélkül senki nem viheti el, ha csak nem beszélted meg a lovásszal, meg az illetővel. Közölném a lovarda vezetőjével, hogy még egy ilyen és én máshová viszem a lovam.

Ha pedig a lovarda lova és csak te lovagolod, akkor meg hívni kell a lovászt, főlovászt és jelezni kell, hogy ez és ez az ember nem bánt megfelelően a lóval és kitiltatnám. Az az oktató aki meg nem szól a hibáért az kritikán aluli.

Gondolom itt az elkényeztetett, gazdag kislány esete áll fenn.

2010. szept. 19. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Mi az hogy elvitte a lovadat??o.O A tiéd,vagy pedig a lovardáé és te lovagolod?Egyébként az ilyen kis elkényeztetett "emberkékből" sose lesz jó lovas.Lefogadom hogy te jobban lovagolsz.Az meg hogy nem szól érte az oktató..fura nekem abban a szent szúrásban rám szól hogy "le a sarkad" vagy "ülj át a másik lábra".de nem ítélem el emiatt hiszen erről szól a lovaglás nem-de??;):P
2010. dec. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Pontosan igazad van előttem szóló am igaz az elkénysztetett gazdag kislány és az én lovam nem a lovardáé.
2010. dec. 27. 11:06
 10/20 anonim ***** válasza:
Mekkora hülye kis pi*a lehet. Hát én addig verném azt a kis libát, amíg szuszog, meg az apát is. És ráadásul a Te lovad?! Húúú tőlem mit kapnának. Elkényeztetett hülye kis sz@rházi lehet.
2010. dec. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!