Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mi történik azokkal a kisállat...

Mi történik azokkal a kisállatokkal, amiket a kisállat kereskedésekben nem tudnak eladni?

Figyelt kérdés
Van két teknősöm, ezért viszonylag sokat járok kisállatkereskedésbe. Leginkább a teknősöknél, de észrevettem, hogy mindig picik vannak és rengetegen. És általában a legtöbb állat fiatal, azonban nem hiszem, hogy ilyen sokat meg is vennének. El kezdett érdekelni, hogy mi történik azokkal az állatokkal, amiket nem vesznek meg. Ha vannak erről szóló oldalak, azokat linkelnétek,mert én nem nagyon találok

2022. jún. 5. 22:19
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb kisállat kereskedésben az állatok borzasztó körülmények között élnek. Sajnos nagyon kevés tartja őket megfelelően. Hallottam olyat is hogy amelyiket nem sikerül eladni azt megetetik a hüllőkkel vagy szimplán szabadon eresztik... Sokan azt gondolják hogy az ilyen üzletekben nagy állatbarát légkör van. De ez csak a látszat. Csomó helyen az eladó felszerelések és eledelek is borzasztó silány minőségűek... És az eladók sajnos rengeteg téves információt közölnek a vevőkkel mert ők sem értenek az eladó állatok igényeihez igazán... Persze vannak normális üzletek is az országban és szerencsére szép lassan fokozatosan egyre több. De a legtöbb sajnos jelenleg nem az.
2022. jún. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!