Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Elszaporodtak a békák hogy...

Elszaporodtak a békák hogy lehet őket kiirtani hogy ne jöjjenek be a lakásba mert uj ajtó, ablak és mégis reggelente 15-20db bentvan? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2010. szept. 19. 18:35
 1/9 anonim ***** válasza:
43%
Hívd a pingvingárdát, majd elvonulnak a ház előtt kétszer-háromszor, és csak megijednek a békák.
2010. szept. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
44%
a kérdés meg a válasz is epikus:D
2010. szept. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ahol becsukódik egy ajtó, ott kinyílik egy ablak.

:O

2010. szept. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A békék nem tudnak átmenni a falakon, ugyhogy valahol rés van.
2010. szept. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
36%
Magyarországon minden kétéltű és hüllő védett állat. Irtsad ki magadat, ne a békákat.
2010. szept. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi!!DE kiváncsi lennék hogy birnád hogy napi 20-30 béka van a lakásodba!!!Biztos kiitatnád magad te is!!!
2010. szept. 20. 07:45
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a kis békák még cukik is :D... nálunk is rengeteg volt nyáron meg szerintem még mostis van...annyi ha pl ete kimentünk lépni nem lehetett tőlük de arra nemis gondoltam h kiiirtjuk?!?!?! :O őket főőleg hogy védettek is -.-
2010. szept. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Az udvaron engem sem zavar!!!Csak a lakásba!!
2010. szept. 29. 09:42
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia!!Szerintem a békák azok nem a falon ugrálnak át :) Ha új az ajtó meg minden akkor meg anyira sem...de nincs vmi rendben ha bejutnak!Nem a békákat kell irtani hanem megszüntetni a helyet ahol bemennek...utolsó voltam :)
2010. szept. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!