Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Milyen háziállat lenne ideális...

Milyen háziállat lenne ideális számomra?

Figyelt kérdés

Munka miatt keveset vagyok otthon, nagyon kicsi hely van (20nm) és anyagilag sem fér bele több tízezer havonta.

Plusz pont ha a betévedő bogarakkal elbánik.

Van olyan kisállat ami ezeknek a kritériumoknak megfelel vagy ilyen körülmények között inkább mondjak le az állattartásról?



2022. jún. 29. 11:57
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
85%

Hát a betévedő bogarakkal a sarokban lévő pók fog foglalkozni maximum.


Légkondi van? A legtöbb kisebb állat nem nagyon bírja ezeket a 30-35-38 fokokat

2022. jún. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Igazából a sarokban lévő póktól is szeretnék megszabadulni.

Van légkondi.

2022. jún. 29. 12:04
 3/17 anonim ***** válasza:
83%
A felelős állattartás rengeteg pénzt igényel. Ha maga az állat nem is drága, de a felszerelés, a minőségi táppal való etetés bizony az. Nem beszélve az állatorvosi költségekről. A kisállatokhoz csak egzotikus végzettséggel rendelkező orvos ért, akik főleg a fővárosban rendelnek. A kistestű rágcsálók pl nem bírják a meleget és a helyigényük is nagy szóval hörcsög, tengerimalac stb semmiképp se ajánlott. De ha keveset vagy otthon és keveset tudsz rászánni is én max plüss állatot választanék bocs a demagóg dumáért, de ezek a körülmények nem túl alkalmasak, ha jól szeretnéd csinálni.
2022. jún. 29. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megerősítést, sajnos ettől tartottam én is. Akkor ez a jövő zenéje narad.
2022. jún. 29. 12:10
 5/17 A kérdező kommentje:
*marad
2022. jún. 29. 12:10
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg egy garnélás akvárium. Rovarok ellen meg szúnyoghálót és rovarirtó szereket javaslok, illetve beszerezhetsz húsevő növényt is, azok egész jól tarthatók szobanövényként.
2022. jún. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
87%
Amikor mi kis lakásban laktunk, és napi 10 órát távol voltunk, akkor törpenyuszink volt csak. Napközben elvolt a kis kuckójában. Lényeg, hogy legyen neki megfelelő mennyiségű víz, táplálék. 2 naponta az alomját cserélni kell. Amikor hazaértünk kiengedtük. A tartása nem került sokba.
2022. jún. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Szúnyogháló és rovarirtó is van, de nem bizonyulnak elég hatásosnak. Másodikkal még kísérletezem, hátha.
2022. jún. 29. 12:27
 9/17 anonim ***** válasza:
92%
Torpenyulnak kell hely, mert ki kell engedni szaladgalni, nem tarthatod csak ketrecben. En laktam 20 negyzetmeteres lakasban, esely nem lett volna erre, en is alig fertem el, nem lehet biztonsagos helyet kialakitani igy. Raadasul ugye mindent megragnak, tehat atombiztos elkeritett hely kell neki, hogy nehogy valami kabelt vagy akarmit elerjen.
2022. jún. 29. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
24%
A nyuszit, vagy valamilyen kis rágcsálót sokan tartanak kis lakásban. Általában gyerekeknek is veszik, akik a szobájukban tartják. Persze, a megfelelő körülményeket biztosítani kell számára. Akármilyen állatot választ az ember, mindegyikről gondoskodni kell.
2022. jún. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!