Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Milyen "érző"(nem hüllő vagy...

Milyen "érző"(nem hüllő vagy ilyesmi) állatokat ajánlanátok nekem?

Figyelt kérdés

Még fiatal vagyok (25éves), és eléggé valószínű, hogy maximum egy hetekre évi 1-2x elszeretnék utazni, pl külföldre nyaralni.

Nagyon szeretnék egy kisállatot, viszont utazás nélkül sem szeretném leélni a fiatal éveimet.


Megbízható szomszédom nincs(akitől nem félnék hogy esetleg ellopna valamit ha adnék neki lakáskulcsot), hogy néha nézzen rá az állatra.


Macskát szerettem volna nagyon(brit rövidszőrűt, de elvileg őket is max 2napig lehet egyedül hagyni..


Ti mit javasoltok?



2022. jún. 30. 10:30
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Létezik olyan, hogy kisállat panzió, konkrétan cicapanzió is, nem csak kutya. Plusz ha olyan a tenyésztő, lehet, hogy meg tudja oldani, hogy ilyen időszakban segít és addig nála lesz (nekem az egyik kutyám tenyésztője ilyen, és mehetett hozzájuk a másik kutya is, meg szívesen is rájuk bíztam őket, mert nem kennelben tartják, hanem családtagként a sajátjaikat is).

Szóval bármilyen állatod lehet, ha gondoskodni tudsz az elhelyezéséről arra a pár hétre, nagyon sokan ezt csinálják. De a mai időkben már akár kisállattal is lehet elmenni nyaralni, vannak állatbarát üdülőhelyek, apartmantól a szállodáig, ezekről tájékozódhatsz pl. a [link] weboldalon.

2022. jún. 30. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Kisállat panzió esetleg nincs a közelben? Vagy barátok rokonok akikben megbízol? Illetve ma már egyre több helyre engednek állatot is vinni, mondjuk egy repülős útnak nem szívesen tennék ki egy cicát..

Az a baj, hogy más kisállatok se bírják ki huzamosabb ideig, ha nem néz rájuk senki. Nem beszélve a melegről, amit a rágcsálók se bírnak..

2022. jún. 30. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
37%

Napokra sem macskát, sem kutyát nem hagyhatsz egyedül! Ha nincs kisállat panzió, vagy megbízható ismerősöd akire hosszabb időre rábízd akkor bocs, de nem megfelelőek a körülmények az állattartáshoz.

Egyébként miért is szeretnél állatot tartani, milyen célból? Mit értesz az alatt hogy "érző"??? Egyfajta szeretet-pótléknak? Ne sértődj meg, de erre nem állatot kell tartani.

2022. júl. 4. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!