Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Milyen állat eszi meg a nyúl...

Milyen állat eszi meg a nyúl agyát?

Figyelt kérdés
Reggel vettük észre hogy a nyúl agyát valami megette, a feje megvan, azt nem vitte el, valamint egy 11 éves Staffit meg tudna ölni az adott állat (kérdőjel), jó formában van, egész életében patkányt ölt, tehát tudja mit kell tenni (patkany már nincs 2-3 éve)
2022. júl. 13. 09:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
68%
Róka?
2022. júl. 13. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
0%
Nem tudom mi lehet ez, de a létezéséit is betiltanám...
2022. júl. 13. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
89%
Én inkább valami ragadozó madárra, vagy rágcsálóra tippelnék. Szerintem egy róka nem tudná olyan formában roncsolni a nyúl fejét, hogy csak az agya hiányozzon.
2022. júl. 13. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
77%
2. Nem a ragadozó a hibás amiért megeszi a nyuladat, hanem te, aki ezt ha akaratlanul is, de lehetővé tetted számára.
2022. júl. 13. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
75%
Pl nagymamám, minden részét hasznosítja a nyulainak.
2022. júl. 13. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
A rácsos részen nagyjából egy menyét férhet be, a rács nem sérült neki szóval valami kis testű lehet
2022. júl. 13. 12:43
 7/11 anonim ***** válasza:
82%
Nem róka, mert az ha befér valahol akkor kicibálja magával a prédát és "otthon" biztonságos környezetben fogyasztja el. Nyest gyanús story, elég változatos módon hol ezt-hol azt eszik meg. Ha madarak közé szabadul akkor mindegyiket megöli, ép' csak kicsit kortyolgat mindegyik véréből.
2022. júl. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

7. "Nyest gyanús story, elég változatos módon hol ezt-hol azt eszik meg. Ha madarak közé szabadul akkor mindegyiket megöli, ép' csak kicsit kortyolgat mindegyik véréből."


A nyestet pont azért nem tartom valószínűnek mert az "csak" a vérre megy.

2022. júl. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
#8 nem csak a vérre "utazik" belekóstol az hébe-hóba mindenbe is, teljesen össze-vissza. Egy valami fix, hogy ha beszabadul valahova akkor gyakorlatilag mindennel végez amit ott talál.
2022. júl. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
9. Akkor én tudom rosszul.
2022. júl. 13. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!