Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » A XI. kerületben vagy környéké...

A XI. kerületben vagy környékén melyik olcsón, jól dolgozó állatorvoshoz vigyem a kutyámat?

Figyelt kérdés
Nincsen szükségem különleges ellátásra, csak általános ellátásra keresek valaki állandót.
2010. szept. 21. 21:25
 1/4 anonim ***** válasza:
A Knézich u. 4-ben (IX.ker.) van egy állatorvosi rendelő, és amellett, hogy a környéken a legolcsóbbak, még nagyon kedvesek és profik is. Minden hétköznap du 17-19 óra között rendel Dr. Horváth Dávid rendelővezető, bejelentkezni nem mindig szükséges. Tel.száma: 06203373953. Én két éve hozzá járok és nagyon elégedett vagyok :)
2010. szept. 22. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szimba Állatorvosi Rendelő

1165 Budapest, Diósy Lajos u. 43.

Dr. Mezősi László


Átnéztem a legtöbb rendelőt, ennél megbízhatóbbat és olcsóbbat nem találtam.

2011. jan. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

www.drhorvathdavid.hu

Valóban nagyon precízek. Több rendelőjük is van, próbáld felhívni őket. Nekünk ma -vasárnap- este is felvete a telefont és segített, pedig nem is rendelt.

2011. febr. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Háááát, én voltam a Yorkinkkal a Knézics utcában ennél az állatorvosnál, de olyan pökhendi, beképzelt volt, hogy azt elmondani nem tudom! Ráadásul nagyon drágán dolgozik!! Egyetlen egyszer nem simogatta meg a kutyusomat, és végig telefonált! Hát, én nem ajánlom ezeket!
2013. jún. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!