Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Kisállat hamvasztás mennyibe...

Kisállat hamvasztás mennyibe kerül?

Figyelt kérdés

Kerestem az interneten erre a választ, de vagy azt találtam, hogy súlytól függ, vagy nagyon régi oldalakon találtam csak árat.


Öreg, beteg cicáról van szó, aki nagyon lefogyott. Max. 2 kg lehet.

Volt, akinek sajnos mostanában igénybe kellett vennie? Mennyibe került?


2022. júl. 28. 20:58
 1/9 anonim ***** válasza:
83%

Most ez nem tudom mennyire segít, de nálunk 40 kg-os kutya került volna 70 ezerbe, csak mi választottunk egy drágább urnát, és ezért több lett, mindenesetre az alap urnával, ami benne volt az árban, azzal 70 lett volna. Egyébként mi a Rex kisállat hamvasztó szolgáltatását vettük igénybe.


De egyébként mi egy másik állathamvasztónál is érdeklődtünk (csak végén nem őket választottuk) és most lecsekkoltam a weboldalukat, és írja az árakat, és amit nekünk mondtak telefonban árakat, az megegyezik a weboldalon talált árral, és az árlistán azt írja, hogy 0-5 kg-os kisállat hamvasztása 35 ezer.

2022. júl. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
66%
Ismerősöm cicáját 60-ért hamvasztották tavaly, de azt nem tudom, hogy ebben van-e valami extra költség is (különleges urna vagy ilyesmi).
2022. júl. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%
#1-es válaszoló vagyok. Amúgy ez pár hónapja történt, szóval azért nem éppen most, viszont gondoltam leírom ettől függetlenül, mert akkor rögtön mi se tudtuk, hogy mire számítsunk, és na, jó ha az ember azért tudja, hogy még is mennyiben kell ilyenkor gondolni.
2022. júl. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
86%

Az én cicámat 3 éve altatták el. Az eutanázia 10 eFt, a hamvasztás 25 eFt volt, ebben benne volt az urna is. Ha nem akarod hazavinni a hamvakat, akkor kevesebb. Ez Dunakeszin volt, de azóta biztosan felmentek az árak.

N

2022. júl. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
19%
Sokba
2022. júl. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
83%
Én 10 kilós kutyát hamvaszttattam 2017 decemberében 45 ezerért. Valóban súlyfüggő, illetve az sem mindegy hogy hol laksz. Ugye ezek a cégek országos lefedettséggel dolgoznak, viszont a kilométerdíjat megfizettetik, nem mindegy hogy mennyit kell utazniuk a megrendelő lakhelyéig. Hozzám kb 60-70 km-t kellett utazniuk. Urnából standard tappancsosat kértem, semmi extrát.
2022. júl. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Most kb 480 forint, meg mondjuk 200 forint egy normális öngyújtó.
2022. júl. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Két éve a macskámat 30-valahány ezerért hamvasztották el. Ebben benne volt egy fehér urna is ami úgy néz ki mint egy köpőcsésze, fekete öntapadós fóliából kivágott tappancsok vannak az oldalára ragasztva, szégyenletesen gagyi. Azóta biztosan mentek fel az árak, a cégnek monopóliuma van vidéken, annyit kér, amennyit nem szégyell.
2023. jan. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekünk sajnos ma kellett igénybe venni.

11,5 kilós kutyus 46 ezer lett volna, ha sima henger alakú urnát kérek.

18 ezer forintba kerül pluszban az urna, így együtt összesen 64ezer forintból jön ki..

2023. júl. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!