Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Milyen macska-kutyatápot vegyek?

Milyen macska-kutyatápot vegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Mi a véleményetek a purizon macska eledelről? Megéri az árát? Még ezt tudnám megfizetni és ezt találtam ebben a kategóriában. Ugyanilyen minőségben más tápok? Kutyatápban a Real Natural Wilderness-t néztem ennek az ára a max . Viszont senior kutyatápot még nem találtam ebben tudnátok segíteni? Valamint ilyen ár kategóriában mint a fent említettek még milyen tápokat ajánlotok? Mindkét tápot nagy kiszerelésben venném valamint a senior kutyatáp is nagy kiszerelésben érdekelne.

2022. aug. 10. 00:37
 1/2 A kérdező kommentje:
Valamint keresnék olyan bolha-kullancs elleni sprayt ami olyan hatékony, mint a csepp és kutyákra macskákra egyaránt használható 250ml vagy ennél nagyobb kiszerelésben lenne a jó 250 ml feletti kiszerelés esetén max 10 ezer forintot tudnék rá szánni.
2022. aug. 10. 00:39
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Mi Real Nature Wilderness táppal etetünk, mi meg vagyunk vele elégedve. Ha pedig ettől a márkától szeretnél senior tápot is venni, akkor ott van csirke&hal, illetve gímszarvas&lazacos senior táp. A gímszarvas&lazacos változattal van tapasztalatom is, a kutyám imádta, habár ő mindent megevett kb.
2022. aug. 10. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!