Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Az állatbarát taxisok miért...

Az állatbarát taxisok miért utasítanak el?

Figyelt kérdés
Vannak taxisok, akik azzal reklámozzák magukat, hogy mekkora állatbarátok. Több ilyet is kipróbáltam az elmúlt hónapokban, mert szükségem volt taxira. Azazhogy lett volna... 10-ből 8 közölte, hogy én a kutyámmal nem ülhetek be, mert összeszőröz mindent vagy mert allergiás a kutyaszőrre vagy csak szimplán zavarja, hogy nagytestű (nem az, közepes) vagy fél tőle (tudok rá tenni kosarat, erre közli, hogy akkor sem, mert úgy is fél) és hasonló indokokkal. Akkor miért marketingeli magát úgy, hogy állatbarát?? Ez csak a látszatról szól?

2022. aug. 12. 16:22
 1/3 anonim ***** válasza:
98%
Nem tudom, kivel beszéltél - én anno ha rendeltem taxit, mindig mondtam, hogy kutyával utazom, így eleve olyan jött. Mondjuk vittem magammal mindig egy nagy lepedőt, amivel leterítettem az üléseket, hogy ne legyen szőrös/nyálas.
2022. aug. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ezt miért nem tőlük kérdezed meg? Mi őket sem ismerjük, meg téged és az kutyádat sem. Lehet, hogy kis kedvencekre nyitottak, de a tiéd egy hatalmas vadállat, ami már túl sok nekik. Ha rendszeresen ezt tapasztalod, akkor lehet, hogy ezzel érdemes indítani, hogy nagy testű kutya, akár fajtát is jelezni. Ha bele futsz, akkor meg érdemes rákérdezni náluk, hogy akkor ez hogy is van...
2022. aug. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nem is értem a kérdést. Nem a társaság állatbarát, hanem a taxisok a társaságtól függetlenül. De ők hogy reklámozzák magukat? Nem értem.
2022. szept. 8. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!