Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Ki vállal kisállat exhumálást?

Ki vállal kisállat exhumálást?

Figyelt kérdés

Kiskutyámat hosszas betegeskedés és idős korára való tekintettel, állatorvos tanácsára átküldtem a mennyországba, hogy ne szenvedjen többet. Sajnos nem a megfelelő állapotban voltam akkor. Eltemettük, mindig viszek neki virágot, szépen megcsináltam a kis "sírhelyét" egy mini virágoskertnek. Viszont nagyon frusztráló, hogy nincs velem. A napokban egy ismerősömnél láttam, hogy a nappali polcon egy kis tappancsos urnában tartja a kiskutyája hamvait és a szívem összefacsarodott.


Szeretném, hogy velem legyen, de egyelőre nem találtam olyan vállalkozót, aki foglalkozik ilyennel.


Kérem, aki tud esetleg olyan vállalkozóról, aki kis állat hamvasztás mellett exhumálással is foglalkozik, legyen kedves jelezni.


Az ára nem számít.



#kisállat #exhumálás #Kisállat hamvasztás #Kutya exhumálás
2022. aug. 15. 11:56
 1/5 anonim válasza:
94%

Szm ne csinálj semmit,nem lesz jobb, sőt...


2 éve ugyanezen mentem át, életem legrosszabb napja volt.


Én is csináltam egy kis sírhelyet neki az udvarban.


Szó mi szó,nem hiszem,hogy jót tenne neked ha minden nap azt a mancs formájú urnát látnád.


A mai napig fáj,de az új kutyus feledteti, sikerült ugyanolyan kutyát találni csak kislány :)

2022. aug. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
67%
Pszichológus.
2022. aug. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem válasz a kérdésedre Kedves Kérdező, - szerintem ezzel, ilyen formában "hivatalosan" senki sem foglalkozik - de szerintem is az elengedésre kellene már fókuszálnod. Az általad leírt sírhely szép és szeretetteljes, tisztességgel eltemetted a kiskutyádat, nem kell ezt megbolygatni, attól nincs kevésbé veled, hogy nem egy urnába helyezted a maradványait, hanem eltemetted a kertben.
2022. aug. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
36%

Nem értem miért vállalkozóval akarod kiásatni amikor te is kitudod csak egy ásó kell hozzá...

Viszont azt nem írtad, hogy mióta van eltemetve, mert ha már csak a csontjai vannak meg azt nem fogják neked elhamvasztani, bár valószínűleg ha beállítasz egy félid rothadó tetemmel akkor azt sem.

2022. aug. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne zavard meg a nyugalmát, semmivel nem lenne jobb neked.
2022. aug. 16. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!