Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mit vigyek az állatotthonba?

Mit vigyek az állatotthonba?

Figyelt kérdés

Szerintetek milyen fajta állateledelnek, játéknak, eszköznek stb. örülnének a legjobban?


Kitaláltam még, hogy rendszeresen szeretnék menhelyi kutyákat sétáltatni, mert annyira szeretem az állatokat.


Hogy tudnék még nekik segíteni.


Írjatok nyugodtan!!! Jöhetnek a tippek.



2022. aug. 23. 11:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az a legegyszerűbb, ha megkérdezed tőlük, hogy konkrétan mikre lenne szükségük mikor először mész és legközelebb már tudsz az alapján vinni valamit. Elsőre meg egy jobb minőségű táppal nem lőhetsz mellé.
2022. aug. 23. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is kérdezd meg őket, hogy éppen mire lenne szükség. Lehet, hogy mondjuk pont most kaptak valakitől nagyobb mennyiségű tápot, viszont égető szükségük lenne 50 adag féreghajtó tablettára és bolha elleni spot-on cseppre (csak mondtam valami példát). Van, ahol takaróknak, etetőtálaknak is örülnek, de ezt tényleg az adott hely tudja megmondani az aktuális igények fényében.
2022. aug. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Bocs:

Első körben nézz utánuk. Én két állatmenhelynek segítettem. Az egyik arra sem volt képes, hogy kialkudtuk, hogy adok nagyobb értékű adományt és azt közösségi oldalon megköszönjék

A másik megköszönt óriásplakátokon X Ft adományt (1% felajánlások). Az óriásplakátok többe kerültek anyagáron.

Vannak olyan alapítványok, ahol a "fő tevékenység" csak ürügy a pénz gyűjtésére. A nagy része megy az alapítóknak.

2022. aug. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy fent is írják, odamész és megkérdezed. Amit a #3-as leírt nagyon tanulságos ne a nagy szervezeteknek utalj, hanem helyben vidd oda a dolgot az adott menhelynek. Egyébként minden segítségnek örülnek, a fizikai "munkának" is (annak is ha besegítesz az állatokkal foglalkozni).
2022. aug. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2022. aug. 24. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!