Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Két cica mellett megoldható,...

Két cica mellett megoldható, hogy a terráriumban élő egérkéim biztonságban legyenek?

Figyelt kérdés
Eddig egy cicával megoldottam. Az új 2 macsek fiatal, remélhetőleg tanítható . Amikor nem vagyok otthon, akkor kicsukom őket.
2022. szept. 16. 08:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
A zsákmányállatok mindig olyan helyiségben legyenek, ahová a macskák nem mehetnek be. Az ajtó mindig legyen zárva. Ez nagyon fontos. A ragadozókban mindig ott lesz az ösztön, nem fogod tudni kinevelni belőlük. Egyébként az egereknek sokkal jobb a ketrec, mint a terrárium. Az Együtt a Kisállatokért Alapítvány fb oldalán van egy olyan album, amiben össze van gyűjtve minden rágcsáló tartásának 10 titka. Azt olvasd át, ott nagyon sok hasznos információ van.
2022. szept. 16. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nekem 2 cica mellett voltak egereim, hörijeim is. Nekem ketrecben voltak.
2022. szept. 16. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem simán megoldható. Abba a szobába, ahol a terrárium van, ne mehessenek be a macskák.
2022. szept. 16. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Megoldható, de azért nem tudom, mennyire frusztrálja az egereket, ha néha a macska körülöttük legyeskedik.
2022. szept. 16. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
84%
Az egereknek folyamat halálfélelmük lesz.
2022. szept. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2022. szept. 16. 11:42
 7/12 anonim ***** válasza:
42%
Nekem csincsilla van és macska. Ketrec köztük. Haverok.
2022. szept. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
39%
Utolsó, a zsákmányállat és a ragadozó sosem lesz egymás haverja. A csincsillát gyakorlatilag halálra stresszeli a macska állandó jelenléte. Ráadásul a ketrec rácsain keresztül nagyon csúnya sérüléseket okozhat neki. Másrészt a csincsilla társas állat. Szüksége lenne egy csincsilla fajtársra. Egyedül tartani egyáltalán nem jó. 😓
2022. szept. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
45%
8, te már csak tudod mi a helyzet nálunk. Ha ilyen épület vagy inkább a jövő heti lottót nyerőszámait nyomást 🤣
2022. szept. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
45%
Rohadt autokorrekt... Èpület = spíler
2022. szept. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!